lekarz Ewa Stróżyńska

Neurolog

Podejście bardzo ignoranckie. Od początku pobytu w szpitalu (łącznie dwa tygodnie) lekarz nie miała czasu wytłumaczyć jakie są przypuszczenia i plan działania. Podczas skierowania na rezonans głowy i kręgosłupa nie wiedziała, że badanie składa się z 4 części badań, co trzeba było wcześniej zarezerwować. Dla lekarza kilka dni bezsesownego lerzenia pacjenta nie ma znaczenia. Na koniec dowiedziałem się, że tak na prawdę nic nie stwierdzono, na moje pytanie, czy może powinno się zrobić inne badania dostałem odpowiedź, że przecież miałem przypuszczenia innej choroby więc na pozostałe nie robią badań. Cały pobyt w szpitalu wyglądał na celowe przedłużanie w celu otrzymania jak najwięcej pieniędzy od NFZ.

Pani dr uprzejma i miła, bardzo dokładnie mnie badała i diagnozowała oraz wytłumaczyła mi specyfikę mojej choroby, a leczenie dopasowała do mojej osoby. Jestem bardzo zadowolony!

Bylem na wizycie prywatnej u pani doktor. Skad ona się wzięła? Nie potrafi odpowiedzieć na żadne pytanie. Jest chaotyczna, niepozbierana. Ona pracuje w szpitalu w międzylesiu na oddziale? Nie polecam absolutnie

Żenada to za malo powiedziane. Całkowity brak kompetencji polączony z brakiem informacji zwrotnej powoduje, ze po miesiacu od wyjścia ze szpitala nie mam rozpoczetego, ba nie mam zdiagnozowanej nawet przez panią Stróżyńską choroby. Ostrzegam przed psełdo lekarzami pracujacymi w Międzylesiu.