lekarz Ewa Szmal-Przybyła

Neurolog

3,5

Bardzo kompetentna Pani Doktor. Wnikliwie analizuje całą historie choroby, ustalając jej przyczyny. Stawia trafne diagnozy, dużo uwagi poświęca pacjentowi podczas wizyty, uprzejma i życzliwa dla pacjenta. Na wizyty do Pani Doktor chodzę z moją chorą mamą, która zawsze po wizycie jest zadowolona. Warto dodać, że byłam już u wielu neurologów i Pani doktor jest najlepszym fachowcem, godnym polecenia.

Miałam okazję być na wizytach u kliku neurologów (w tym dziecięcych). Pani dr to bardzo dokładny lekarz. Kompleksowo potrafi ocenić choroby pacjenta. Słucha pacjenta

To prawda Pani doktor jest orzecznikiem w ZUS Sosnowiec. Takie osoby nie powinny spełniać takich funkcji. Podczas wizyty nie sprawdza papierów opisów. TRAGEDIA. Jeśli Pani sprawdza i czyta te opinie to proszę szanować osoby chore które nie przychodzą po jałmużnę - tylko o pomoc. A Intermed to prywatne porady i tam pewnie inaczej szanuje chorych. Dałbym ZERO ale nie ma takiej możliwości.

Super lekarz neurolog. Wielki profesjonalizm, spokój, opanowanie, w przeciwieństwie do innych lekarzy potrafi bez pośpiechu wysłuchać pacjenta, wyciągnąć odpowiednie wnioski, skierować na specjalistyczne badania i zastosować leczenie. Ogromna kompetencja. Z pełną odpowiedzialnością polecam Neurolog dr. Szmal.

Z pełną odpowiedzialnością polecam Neurolog dr. Szmal.

PANI DOKTOR ZAKWESTINOWALA MOJA CHOROBE NIE BEDAC SPECJALISTA W DZIEDZINIE O KTOREJ SIE WYPOWIEDZIALA.... MYSLALAM ZE TYLKO MNIE NIE POZWOLILA DOJSC DO SLOWA ALE WIDZE ZE NIE JESTEM JEDYNA MOZE PRYWATNIE JEST MILA ZA PIENIADZE POZA TYM NIE ZYCZE NIKOMU SPOTKANIA Z TA PANIA JAKO LEKARZEM ZWLASZCZA W JEJ SPECJALIZACJI CALKOWITE MINIECIE SIE Z POWOLANIEM

Pani Doktor jest osobą życzliwą, kompetentną, analizuje dokładnie wyniki badań, leczenie przynosi dobre efekty. Polecam.

Bardzo kompetentny lekarz. Zleca konkretne badania i stawia trafną diagnozę.Najwazniejsze .że jej leczenie przynosi oczekiwany skutek i leczy na NFZ a nie prywatnie

Bardzo kompetentny lekarz, trafne diagnozy, skutecznie dobrane leki - prowadzące do wyleczenia. Polecam w 100%.

Polecam w 100%.

BARDZO KOMPETENTNA PANI DOKTOR POLECAM W KAŻDEJ SYTUACJI.PANI DOKTOR JEST BARDZO MOLA I SŁUCHA PACJENTÓW.

bardzo kompetentny lekarz , diagnoza jest wydania po zrobieniu badań , miła , konkretnie tłumaczy przyczyny i zakres leczenia , anajwazniesze