lekarz Ewa Szyjka-Olszowska

Neurolog

2,6
2,9
2,4

z czystym sumieniem polecam P doktor. miła sympatyczna profesjonalistka; idealne podejście do pacjenta - szczegółowy wywiad , badanie - idealny lekarz. może trochę się spóźnia ale biorąc pod uwagę fakt, że poświęca pacjentowi ponad godzinę na wizycie to można na to przymknąć oko :) serdecznie polecam P doktor

Polecam bardzo! Miła, sympatyczna i poświęca dużo czasu. Prosze sie nie kierować negatywnymi opiniami bo piszą to specjalni z zazdrości i chciwości. POLECAM WSZYSTKIM!!!

NIE POLECAM BEZCZELNA OSOBA ZAPATRZONA W SIEBIE STAWIA ZŁE DIAGNOZY PO CZYM SIĘ Z NICH WYCOFUJE REASUMUJĄC BARDZO SŁABY FACHOWIEC O SŁABEJ WIEDZY EKSPERYMENTUJE NA PACJENCIE - ALBO SIĘ UDA ALBO NIE JEDEN Z NAJGORSZYCH LEKARZY Z JAKIMI W SWYM ŻYCIU SIĘ SPOTKAŁEM PRZESTRZEGAM PAŃSTWA I W PEŁNI PODZIELAM INNE WPISY - ONE W PEŁNI ODDAJĄ OBRAZ TEJ PSEUDOLEKARKI TRAGEDIA !!!!!!!!!!!!

Nie polecam brak elementarneej wiedzy medycznej osoba znerwicowanai chaotyczna

Nie polecam brak elementarneej wiedzy medycznej osoba znerwicowanai chaotyczna

Stanowczo odradzam i przestrzegam osoba stawiająca w ciągu paru minut kilka diagnoz po czym wycofuje się z założeń i stawia następną podejście do pacjenta ignoranckie totalny chaotyzm metody znachorskie nie obrażając znachora BOŻE zachowaj przed takimi lekarzami

STANOWCZONO I ZDECYDOWANIE ODRADZAM BRAK KOMPETENCJI A PRAKTYKA TO CHYBA KUPIONY DYPLOM NA ROZYCKIEGO W MOIM PRZYPADKU DOPROWADZILA DO WIELKIEJ TRAGEDII W RODZINIE SZANOWNI PANSTWO PRZESTRZEGAM PRZED WIZYTAMI U TEJ PANI MOZE KTOS W KONCU ZBIERZE ODPOWIEDNIE DOKUMENTY Z LECZENIA I JA ZASKARZY

Lekarz wzbudzający strach u pacjenta - ona tu lekarz

Lekarz wzbudzający strach u pacjenta - ona tu lekarz

bardzo dobry lekarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bardzo dobry lekarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie polecam z tych wszystkich wzgledow ktore sa wymienione w ankiecie, haotyczna

ekarz zmienił miejsce pracy o czym brak informacji

ekarz zmienił miejsce pracy o czym brak informacji