lekarz Ewa Teresińska

1,3
1,7

Nie polecam!!!! Pani doktor chamsko się odzywa do pacjentów,jak by była zła,że wogóle ktoś ma czelność przyjść na wizyte,zero podejścia do ludzi . Żałuję,że nie złożyłam skargi po wizycie.

Nie polecam, dziecko 3 miesiące skierowane z adnotacja pilne, niestety wielce zajęta i nie ma czasu przyjąć. Ja by była to wizyta prywatna to by nie było problemu. Opryskliwa, nie chciała nawet wysłuchać tylko z tego przepracowania odłożyła słuchawkę.

Nie polecam. Dziecko zbadala na " oko". W gabinecie nie ma nawet usg. Mila ale odnioslam wrażenie ze przyjmuje zeby zarobic te 50 zl i kolejny pacjent prosze... Nie patrzy kompleksowo na problem.żałuję ze w ogóle tam poszlam..