dr n. med. Ewa Trzcińska

Dermatolog

2,5
2,7

Najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia. Bardzo dużo zawdzęczam tej pani doktor :)

Polecam Panią Ewę gdyż jest bardzo miłą i sympatyczną osobą oraz świetnym lekarzem znającym się na swojej pracy

Pani doktor faktycznie bardzo miła, "leczyła" mi dziecko przez pół roku bez zasadniczej poprawy; nawet nie skierowała na dodatkowe badania, o które prosiłam. Skorzystałam na szczęście z pomocy innego lekarza bez uszczerbku portfela i dopiero znaleźliśmy przyczynę. Jak dla mnie szkoda kasy, pogadać w miłym towarzystwie można ale nie od tego jest lekarz.

ktoś tu juz pisal odnosnie kosmetykow to sie zgodze przepisuje je mimo tego iz wyraznie mowie ze niemoge sie nimi posamrowac wyrzuone pieniadze w bloto,i chyba cos ma odpalane z aloesu bo te apteki poleca szkoda chodzic kilka wizyt i zero poprawy,spóznia sie co jest brakiem szaunku dla pacjenta min.30min do 50min. zduńska wola nie polecam

Nie polecam!Pani doktor przepisuje całą masę kosmetyków a nie leków i dlatego nie ma efektów.

Bardzo sympatyczna, kompetentna dermatolog. :)

Bardzo sympatyczna, kompetentna dermatolog. :)

Masakra przepisala najdroższe leki nie patrząc nawet na mnie tylko dzwoni tymi swoimi srebrami...

Pani doktor bardzo miła aczkolwiek nieiwiele czasu poświęca na pacjenta, zdarza się jej nawet nie spojrzeć na niego... ale mimo wszystko wzbudza zaufanie

Pani Doktor jest przemila ,bardzo kompetentna i pomocna.

Pani Doktor jest przemila ,bardzo kompetentna i pomocna.