Pani doktor była moim pierwszym ginekologiem i gdyby nie przeprowadzka do innego miasta, zapewne do tej pory regularnie byśmy się widywały. Kompetentna, konkretna, ale przy okazji słuchająca pacjentki i nastawiona na pomoc. Dużą zaletą jest też to, że wprowadza bardzo dobrą atmosferę, w której swobodnie i bez żadnego skrępowania można porozmawiać o swoich przypadłościach. Profesjonalistka z ogromnym stażem.

Bylam u Pani Doktor kilka razy i szczerze ja poleca :) bardzo uprzejmna i kontaktowa, wytlumaczyla i powiedziala mi wszystko co chcialam wiedziec. Poswiecila mi duzo czasu nie patrzac przy tym na zegarek. Polecilam ja kilku znajomym i dziewczyny tez nie zaluja wizytu u Niej. Naprawde polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Nysa"?

Marzena Wyszkowska

sp zoz nysa