Bardzo dobry lekarz. Od lat do niej chodzę i jakąkolwiek miałam chorobę,p.dr zawsze mnie wyleczyła. Lekarka w 100% godna zaufania. Polecam.

Jestem pielęgniarzem i podejście pani Ewy Wierzchowskiej mile mnie zaskoczyło w przeciwieństwie do tego co spotykam w pracy na codzień. Dodatkowo profesjonalizm i prawdopodobnie zdiagnozowała chorobę mojej żony. Dziękujepani doktor. Krystian mąż pacjentki

Ja mogę powiedzieć DZIĘKUJĘ z czystym sumieniem. Naprawdę P.Doktor "wyciągnęła" mnie z ogromnych tarapatów zdrowotnych. I co może mniej istotne ale dla mnie ważne, zawsze wita pacjenta jak miłego gościa. Miałam w niej ogromne wsparcie psychiczne również w trakcie choroby mojej mamy, która nie "należała" do p. Doktor. Niestety mama już odeszła za to wsparcie zostało.Darzę dr Wierzchowską ogromnym szacunkiem i zaufaniem za profesjonalizm i serce, którym obdarza pacjentów.

wspaniala Pani doktor ciesze sie ze do niej trafilam z corka, zaluj tylko ze tak pozno, polecam z czystym sumieniem, malo jest takich lekarzy, natomiast nie polecam lekarzy ze szpitale reumatologicznego w Sopocie, konowaly i nie polecam lekazr reumatolog z przychodni na ul. kolobrzeskiej w gd. przymorze

Lekarz z analitycznym podejściem do problemu. Nie traktuje pacjenta schematycznie. Czuć, że podchodzi do sytuacji pacjenta indywidualnie. Sprawia wrażenie lekarza, który zdaje sobie sprawę z tego, że medycyna i farmceutyka (jak każda dziedzina) ma swoje granice - co ja sobie BARDZO CENIĘ! gorąco polecam.

Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta, ogromna wiedza lekarska na wiele schorzen, nawet innej specjalizacji, polecam goraco!!!!!!

Wspaniały lekarz, profesjonalne podejsc do pracy, do ludzi. Pierwszy lekarz, który pomógł mi.

Super lekarz, super specjalista, super człowiek. Bardzo polecam.

Super lekarz, super specjalista, super człowiek. Bardzo polecam.

Powiem krótko - DZIĘKUJEMY PANI DOKTOR !

Powiem krótko - DZIĘKUJEMY PANI DOKTOR !

Pani dr Wierzchowska owszem wzbudza zaufnie i jest uprzejma, ale niestety kiedy próbuje sie drążyc temat medyczny gubi się. Co więcej zazwyczaj zleca tylko te badania które albo polecił inny lekarz, albo które pacjent sam usilnie sugeruje. Nie ma wizji co do sposobu leczenia pacjenta gdy w gre wchodzi coś więcej niz zwykłe przeziebienie.

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Gdynia"?

Centrum Zdrowia Starmed
10 lutego 21