Internista Gdynia

Internista, Endokrynolog

CLINICA MEDICA
Montwiłła-Mireckiego 11
81-229 Gdynia

Do P.Anity trafiłam z polecenia i nie żałuje .Świetny diabetolog/dietetyk ,to jedyna osoba przy ktorej w ciagu 3 mc zgubiłam 13 kg. Najpierw zlecila mi szereg badań ustalajacych dlaczego przybieram na wadze a diety ktore sama stosowałam nie skutkuja,a potem wzieliśmy soe do pracy:).Bardzo miła,sympatyczna osoba ktora zna sie na swoim fachu i cieszy sie z sukcesów swoich pacjentów a w razie chwili słabości potrfi zmotywować.Naprawde polecam Panią Anite :)
Opinia dodana przez: aga

Lux-Med
ul. Porębskiego 9
Gdynia

Pełne oddanie dla pacjenta. Zawsze ma czas dla pacjenta, nie leczy na ślepo - kieruje na badania. W pełni chce pomóc drugiemu człowiekowi. Naprawdę postawa godna podziwu a lekarz godny polecenia. Pani Doktor to cudowny lekarz i człowiek. Posiada łatwość w nawiązywaniu więzi z pacjentem traktując go po ludzku z dużą dozą empatii.
Wyjątkowe zainteresowanie pacjentem, ludzkie podejście, szczera chęć udzielenia pomocy. Nieczęsto spotykana u lekarzy EMPATIA. Polecam.
Empatia, uśmiech, ...
Opinia dodana przez: Emilia P.

Klinika Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych

Gdynia

Świetny lekarz fachowiec, leczę się u Pani doktor już bardzo długo i jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tak wspaniałego lekarza.
Opinia dodana przez: Gosia O.

Kręta 56
81-575 Gdynia

najlepszy lekarz pod słońcem. Pan dr wczuwa się w problemy zdrowotne pacjenta dokonując głębokiej analizy, poświęca pacjentowi dużo czasu i co najważniejsze słucha swoich pacjentów! Taki lekarz to skarb!

al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Pani dr Sawicka leczyła mojego Tate, teraz mnie, Mamę, Siostre. Nie znam skuteczniejszego lekarza. Zawsze, jak już inne sposoby leczenia zawodzą dr Sawicka wyleczy skutecznie.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście"
ulica Abrahama 57
81-366 Gdynia

Dr. Czyż jeden z najlepszych specjalistów z dziedziny hematologii. 14 lat temu dzięki zastosowanemu przez niego leczeniu i podejściu do mnie jako pacjentki mogę z czystym sumieniem polecić go jako wspaniałego lekarza z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Mogę tylko dodać, że po pierwszej diagnozie mojej choroby - chłoniak, wtedy dawno mi 7 dni życia. Miły, życzliwy, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

Centrum Medyczne POLMED
ulica 10 Lutego 11
81-366 Gdynia

Pan dr Stoiński nie jest moim lekarzem rodzinnym (a szkoda) ale jest lekarzem mojej przyjaciółki,to co robi dla mojej przyjaciółki J.L jest rzadko spotykane.Dziękuję Panu za troskliwą opiekę,okazane ciepło i zrozumienie, zwłaszcza po stracie bliskiej osoby.Profesjonalizm,życzliwe podejście,szybka konsultacja oraz wyjątkowo trafny sposób leczenia pozwolił na to aby mogła żyć dalej choć już bez bliskiej osoby.

Z WYRAZAMI SZACUNKU

Elżbieta Krajewska
Opinia dodana przez: Elżbieta

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Wyjątkowy lekarz o wyjątkowym podejściu do pacjenta i jego rodziny, nie bojący się pytań, rzeczowy, sympatyczny i otwarty. Nawet kilkunastogodzinny pobyt na SORZe przy opiece takiego LEKARZA można przeżyć godnie, z poczuciem bezpieczeństwa, troski i przede wszystkim z wiarą w człowieka. Polecam Pana Doktora :):)
Opinia dodana przez: Aldona

ul. A. Hryniewickiego 6C/7
81-340 Gdynia

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u prof. Rachonia. 11 lat szukałam w Trójmieście lekarza potrafiącego mi pomóc w poważnym schorzeniu endokrynologiczno-ginekologicznym. Podczas wizyty solidny wywiad z pacjentem + badanie internistyczne. Profesor miły, rzeczowy, pierwszy raz po wielu latach czułam się komfortowo w gabinecie. Co najważniejsze dostałam inne leki i szansę na polepszenie stanu zdrowia. Proszę nie sugerować się nie prawdziwymi opiniami poniżej. Ja na pewno wybiorę się na ponowną wizytę. ...
Opinia dodana przez: Monika

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia

Bardzo staranna i dokładna z dużym przeglądem potrzeb i sytuacji
zdrowotnej. Perfekcjonistka w każdym calu ale z rozsądkiem.

Interniści w Gdyni