Internista Gdynia

- 199 lekarzy
Internista Gdynia lek. med. Anita Tarnowska

lek. med. Anita Tarnowska

Internista, Endokrynolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 28

+2 więcej

CLINICA MEDICA
Montwiłła-Mireckiego 11
81-229 Gdynia

Średnia ocen: 4,9/5
Do P.Anity trafiłam z polecenia i nie żałuje .Świetny diabetolog/dietetyk ,to jedyna osoba przy ktorej w ciagu 3 mc zgubiłam 13 kg. Najpierw zlecila mi szereg badań ustalajacych dlaczego przybieram na wadze a diety ktore sama stosowałam nie skutkuja,a potem wzieliśmy soe do pracy:).Bardzo miła,sympatyczna osoba ktora zna sie na swoim fachu i cieszy sie z sukcesów swoich pacjentów a w razie chwili słabości potrfi zmotywować.Naprawde polecam Panią Anite :)
Opinia dodana przez: aga

Lux-Med
ul. Porębskiego 9
Gdynia

Średnia ocen: 5,0/5
Pełne oddanie dla pacjenta. Zawsze ma czas dla pacjenta, nie leczy na ślepo - kieruje na badania. W pełni chce pomóc drugiemu człowiekowi. Naprawdę postawa godna podziwu a lekarz godny polecenia. Pani Doktor to cudowny lekarz i człowiek. Posiada łatwość w nawiązywaniu więzi z pacjentem traktując go po ludzku z dużą dozą empatii.
Wyjątkowe zainteresowanie pacjentem, ludzkie podejście, szczera chęć udzielenia pomocy. Nieczęsto spotykana u lekarzy EMPATIA. Polecam.
Empatia, uśmiech, ...
Opinia dodana przez: Emilia P.

Klinika Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych

Gdynia

Średnia ocen: 5,0/5
Świetny lekarz fachowiec, leczę się u Pani doktor już bardzo długo i jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tak wspaniałego lekarza.
Opinia dodana przez: Gosia O.
+1 więcej

Gabinet
Kręta 56
81-575 Gdynia

Średnia ocen: 5,0/5
najlepszy lekarz pod słońcem. Pan dr wczuwa się w problemy zdrowotne pacjenta dokonując głębokiej analizy, poświęca pacjentowi dużo czasu i co najważniejsze słucha swoich pacjentów! Taki lekarz to skarb!
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Średnia ocen: 5,0/5
Pani dr Sawicka leczyła mojego Tate, teraz mnie, Mamę, Siostre. Nie znam skuteczniejszego lekarza. Zawsze, jak już inne sposoby leczenia zawodzą dr Sawicka wyleczy skutecznie.
Opinia dodana przez: Anonim
+2 więcej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście"
ulica Abrahama 57
81-366 Gdynia

Średnia ocen: 5,0/5
Dr. Czyż jeden z najlepszych specjalistów z dziedziny hematologii. 14 lat temu dzięki zastosowanemu przez niego leczeniu i podejściu do mnie jako pacjentki mogę z czystym sumieniem polecić go jako wspaniałego lekarza z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Mogę tylko dodać, że po pierwszej diagnozie mojej choroby - chłoniak, wtedy dawno mi 7 dni życia. Miły, życzliwy, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna
+3 więcej

Centrum Medyczne POLMED
ulica 10 Lutego 11
81-366 Gdynia

Średnia ocen: 5,0/5
Pan dr Stoiński nie jest moim lekarzem rodzinnym (a szkoda) ale jest lekarzem mojej przyjaciółki,to co robi dla mojej przyjaciółki J.L jest rzadko spotykane.Dziękuję Panu za troskliwą opiekę,okazane ciepło i zrozumienie, zwłaszcza po stracie bliskiej osoby.Profesjonalizm,życzliwe podejście,szybka konsultacja oraz wyjątkowo trafny sposób leczenia pozwolił na to aby mogła żyć dalej choć już bez bliskiej osoby.

Z WYRAZAMI SZACUNKU

Elżbieta Krajewska
Opinia dodana przez: Elżbieta
+2 więcej

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Średnia ocen: 5,0/5
Wyjątkowy lekarz o wyjątkowym podejściu do pacjenta i jego rodziny, nie bojący się pytań, rzeczowy, sympatyczny i otwarty. Nawet kilkunastogodzinny pobyt na SORZe przy opiece takiego LEKARZA można przeżyć godnie, z poczuciem bezpieczeństwa, troski i przede wszystkim z wiarą w człowieka. Polecam Pana Doktora :):)
Opinia dodana przez: Aldona

Gabinet
ul. A. Hryniewickiego 6C/7
81-340 Gdynia

Średnia ocen: 5,0/5
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u prof. Rachonia. 11 lat szukałam w Trójmieście lekarza potrafiącego mi pomóc w poważnym schorzeniu endokrynologiczno-ginekologicznym. Podczas wizyty solidny wywiad z pacjentem + badanie internistyczne. Profesor miły, rzeczowy, pierwszy raz po wielu latach czułam się komfortowo w gabinecie. Co najważniejsze dostałam inne leki i szansę na polepszenie stanu zdrowia. Proszę nie sugerować się nie prawdziwymi opiniami poniżej. Ja na pewno wybiorę się na ponowną wizytę. ...
Opinia dodana przez: Monika

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo staranna i dokładna z dużym przeglądem potrzeb i sytuacji
zdrowotnej. Perfekcjonistka w każdym calu ale z rozsądkiem.
Opinia dodana przez: Anonim

Interniści w GdyniCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat