Lekarze Internista Gdynia

lekarz Henryk Juszczyński

Świętojańska 135 lok. 2
81-404 Gdynia

..trafiłam do P.Dr.Juszczynskiego w poradni kardiologicznej w szpitalu . w Kwidzynie.. Poprzednio byłam u innych kardiologów.. dopiero P.Dr.Juszczynski pokazał , jak powinna przebiegać wizyta u ,,prawdziwego ,, kardiologa . Zero pośpiechu , spokój .pełne badania . tłumaczenie . Aż się wierzyć nie chce . że tak można .. Dziękuję Doktorze. Przywrócił mi Pan wiarę w pomoc lekarską . Z. K .
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Ryszard Klimek

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Dr. Kardiolog ktory budzi zaufanie! Profesjonalista w kazdym calu. Cierpliwie wysluchujacy pacjenta.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Małgorzata Twarogowska

Pulmonolog, Internista

Wolności 57/1
81-327 Gdynia

Skierowana zostałam na oddział przez P. dr Twarogowską profesjonalność, zainteresowanie pacjentem było widoczne przez cały okres pobytu. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: DANUTA

dr Renata Wachnicka-Truty

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia

Bardzo profesjonalnie przeprowadzona wizyta. Pani Doktor wnikliwie zbiera wywiad. Potrafi w jasny sposób wytłumaczyć chorobę, zinterpretować wyniki badań a także dobrać skuteczny sposób leczenia. Ma dużą wiedzę praktyczną i jest bardzo empatyczna. Podczas całej wizyty czułam się bardzo dobrze zaopiekowana. Cieszę się, że trafiłam do Pani Doktor i będę pod jej stałą opieką!
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Dagmara Kurjata

Rozewska
Gdynia

Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia Pani Doktor. Nikt nigdy bardziej mi nie pomógł jak Pani Dr Kurjata. Kompetentna, rzeczowa i wie, co robić. Serdecznie polecam, ponieważ ma czas dla Każdego ze swoich pacjentów, nie przedłuża, nie przeciąga, solidna. Pracuje jak pracować powinien każdy lekarz. Najlepsze doświadczenie w życiu, dziękuję serdecznie za wszystko dotąd.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Krystyna Witczak-Malinowska

Hepatolog, Internista

Klinika Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych
Gdynia

Aż nie wiem jakie zdanie napisać jako pierwsze. Pani Doktor jako pierwsza z doktorskiego grona uwierzyła mi, że nie pije alkoholu, nie zażywam narkotyków, sterydów itp. Miałem bardzo złe wyniki wątrobowe. Wszyscy poprzedni lekarze próbowali mi wmówić, że jem nie zdrowo, że pije, a jak szedłem w zaparte, że tak nie było, to że stosuje inne używki i że mam je odstawić bo mi szkodzą. Pani Doktor po chwili namysłu ...
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Elżbieta Brzezik-Szafran

Reumatolog, Internista

Bema 15 lok. 1
81-386 Gdynia

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA BEZINTERESOWNE ZAINTERESOWANIE SIĘ MOIM STANEM ZDROWIA.ZA WSZELKĄ POMOC I ŻYCZLIWOŚĆ MI OKAZANĄ.NIE MUSIAŁA PANI TEGO ROBIĆ,A JEDNAK POMOGŁA MI PANI.DZISIAJ ŻYJĘ BEZ OKROPNEGO BÓLU,KTÓRY TOWARZYSZYŁ MI OD PARU MIESIĘCY.DZIĘKUJĘ.ELŻBIETA HIRSZ
Opinia dodana przez: elusia

lekarz Danuta Sander

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Śródmieście"
ARMII KRAJOWEJ 44.
81-366 Gdynia

Od roku jestem pacjentem Pani Doktor...jestem pod absolutnym wrazeniem!!!!! Jest pełna empatii, ma niesamowita wiedze i patrzy na pacjenta i jego problemy kompleksowo!!!!! Skrupulatnie analizuje wtyniki badan....nawet tych ktore nie dotycza jej kompetycji....Mam wielka nadzieje ze jeszcze dlugo z nami bedzie !!!!! Zaznaczam, ze jestem pacjentem na NFZ. Dziekuje za wszystko!!!!!
Opinia dodana przez: Leszek Majkowski

lekarz Barbara Opielowska-Nowak

Sojowa 2 E/50
81-589 Gdynia

Całym sercem polecam Panią doktor ! Uprzejma , sympatyczna z dobrym podejściem do pacjenta . Rzetelnie wszytko wytłumaczyła oraz poinstruowała co robić dalej. Uspokoiła
Opinia dodana przez: Daria
Bezinteresowna pomoc wykraczająca poza normalne obowiązki lekarskie, uprzejmość, fachowość. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Anita Kowalik

LUX MED
ulica Morska 127
81-222 Gdynia

Zestaw leków na nadciśnienie i triglicerydy bezbłędnie skomponowany przez Panią Doktor dwanaście lat temu stosuję do dzisiaj.Ciśnienie mam wzorowe,być może dlatego,że nie słucham sugestii o innych lekach czy zamiennikach, bez względu na tytuł radzącego. Z przyjemnością przeczytałem,że jest Pani również endokrynologiem.Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Janina Stecka-Wierzbicka

Poliklinika evi-MED (nr 1)
Bp. Dominika 16-22
81-402 Gdynia

Mimo, że miałam jednorazowy kontakt, to jestem zadowolona. Lekarka poświęciła mi czas, przeprowadziła wywiad dociekając przyczyn mojego schorzenia. Wyjaśniła mi co trzeba.
Opinia dodana przez: Lucek

dr n. med. Piotr Szafran

Internista, Endokrynolog

Przychodnia
Armii Krajowej 35
81-366 Gdynia

Za mało poświęca czasu pacjentowi. Zadaje na wizycie tylko jedno pytanie: "jak się pani czuje?" Czułam się niewystarczająco zaopiekowana i dlatego zmieniam endokrynologa Poza tym nie podoba mi się, że lekarz pobiera opłatę w gabinecie. Myślę, że powinno się to odbyć w rejestracji. Bardzo niezręczna sytuacja. Sam doktor uprzejmy i grzeczny ale zbyt mrukliwy. Nie przeprowdza żadnego wywiadu. Ceny z wizyty na wizytę coraz wyższe,nieadekwatne do jakości wizyty.

lekarz Hanna Świątek

ul. Korzenna 9b/5
81-587 Gdynia

Na zapalenie ucha pani przepisała mi tabletki wykrztuśne oraz krople z substancją główną na którą mam uczulenie o czym panią informowałam gdy zapytała czy są alergie na leki a do ucha nawet nie zajrzała. Na pewno więcej nie skorzystam
Opinia dodana przez: ano
Po opłaceniu pierwszej wizyty (konsultacja online) doktor kompletnie mnie zignorowała. Nie otrzymałem skierowań na dalsze badania ani doktor nie zaznajomiła się z wynikami, które dostarczyłem. Mimo usilnego kontaktu doktor nie odbiera telefonu ani nie odpisuje na sms. Przy kolejnej wizycie odmawia dalszej współpracy. Zapłaciłem za konsultację z której absolutnie nic nie mam. Nie polecam tego lekarza, nie dba o pacjentów.
Opinia dodana przez: Konrad

lekarz Sławomir Mucha

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia u Źródła Marii"
Gabrieli Zapolskiej 1 A
81-596 Gdynia

Pan doktor leczy mnie na niedoczynność tarczycy od 2 lat . Wyprowadził mnie z bardzo złych wyników tarczycy oraz prolaktyny wysokiej. Teraz śmiało mogę starać się o rodzinę gdy mam takie wyniki . Serdecznie polecam lekarza bo w przeciwieństwie do poprzedniego który nic nie robił w tej kwestii oprócz wypisywania recept to na prawdę moge powiedzieć że jest to dobry lekarz .
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Barbara Leonowicz-Jastrząbek

Internista, Diabetolog

Wrocławska 54/pok.72
81-553 Gdynia

U pani doktor byłam trzykrotnie, ponieważ wykryto u mnie cukrzycę ciążową. Pierwsza wizyta była bardzo krótka i sprowadzała się jedynie do wypełnienia formalności i szybkiego badania internistycznego. Nie było to dla mnie problemem, bo myślałam, że najpierw muszę zacząć regularnie mierzyć cukier, żeby pani doktor mogła mi pomóc. Niestety na kolejnej wizycie, która była jeszcze krótsza niż pierwsza, pani doktor była bardzo niezadowolona, że mierzę cukier po każdym posiłku. Powiedziała, ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Dominik Rachoń

ul. A. Hryniewickiego 6C/7
81-340 Gdynia

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u prof. Rachonia. 11 lat szukałam w Trójmieście lekarza potrafiącego mi pomóc w poważnym schorzeniu endokrynologiczno-ginekologicznym. Podczas wizyty solidny wywiad z pacjentem + badanie internistyczne. Profesor miły, rzeczowy, pierwszy raz po wielu latach czułam się komfortowo w gabinecie. Co najważniejsze dostałam inne leki i szansę na polepszenie stanu zdrowia. Proszę nie sugerować się nie prawdziwymi opiniami poniżej. Ja na pewno wybiorę się na ponowną wizytę. ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Ryszarda Skibińska

Przychodnia Lekarska Witomino
ulica Konwaliowa 2
81-651 Gdynia

Bardzo ok - duże doświadczenie i znajomość stałych pacjentów.
Opinia dodana przez: testowe1

lekarz Barbara Skarżyńska

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Najgorsza lekarka na świecie, niemiła, nie stara się postawić żadnej diagnozy, na każdą chorobę poleca czosnek.
Opinia dodana przez: Justyna