lekarz Małgorzata Twarogowska

Pulmonolog, Internista

Skierowana zostałam na oddział przez P. dr Twarogowską profesjonalność, zainteresowanie pacjentem było widoczne przez cały okres pobytu. Lekarz godny polecenia.

Lekarz godny polecenia.

Pani doktor godna zaufania, bardzo uprzejma, po zdiagnozowaniu wytłumaczyła mi na czym polega moja przypadłość co mogę poza braniem leków robić aby zapobiegać przykrym przypadłością, wzbudza zaufanie. Jestem bardzo zadowolona i z całego serca mogę polecić!

Jestem bardzo zadowolona, pani doktor przeprowadziła wywiad, zbadala mnie, wszystko dokładnie, cierpliwie wytłumaczyła. Pani doktor była bardzo miła i uprzejma o dużej wiedzy. Serdecznie polecam!

jestem chora na astme, alergiczną, mam jeszcze inne choroby ale najbardziej dokucza mi astma, gdy pogotowie wzywam to zabierają mnie doszpitala do Redłowa i mam pecha bo zawsze utrafie na lekarza Małgorzate Twarogowską, nie jestem zadowolona dlatego ze nie przeprowadzi ze mna wywiadu, tylko zapisuje mi sterydy, i to jakie , których nie moge brac, bo mam skutki uboczne, po nich czy nie ma innych leków oprócz sterydów, przeciez nie kazdy moze to brzydalstwo brać,ale to nikogo nie obchodzi, tylko łykac ile sie da,a potem sa takie dolegliwosci ze nie da sie ich usunąc,i co sie dzieje ,nastepne leki trzeba podac i wykonczyc pacjenta aby poszedł do grobu, co sie dzieje z tymi lekarzami pisza co chca, a czy to szkodzi nie wazne, oni tego nie biorą , nie jestem wcale zadowolona z tej pani Małgorzaty Twarogowskiej,