lekarz Sławomir Mucha

2,9
2,7
2,2
2,4

Przychodnia zmieniła mi lekarza endokrynologa na doktora Mucha, ponieważ poprzedni lekarz zwolnił się. Miałem stwierdzone wole guzowate tarczycy. Po wycięciu mi tarczycy okazało się, że usunięto mi tarczycę wraz z nieinwazyjnym nowotworem tarczycy. Doktor Sławomir Mucha sam osobiście zarejestrował mnie do Szpitala w Zgierzu ( koło Łodzi ) w celu zbadania między innymi, czy nie mam przerzutów. Pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem do pacjenta, że lekarz osobiście zarejestrował mnie do szpitala na oddział medycyny nuklearnej . Dopasował dobrze dawkę euthyroxu, obecnie 300 jednostek. Wyniki dzisiejsze tarczycowe w normie ...

Pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem do pacjenta, że lekarz osobiście zarejestrował mnie do szpitala na oddział medycyny nuklearnej . Dopasował dobrze dawkę euthyroxu, obecnie 300 jednostek. Wyniki dzisiejsze tarczycowe w normie .Polecam lekarza.

nie mogę narzekać, 5 moich wizyt i nie stwierdzam, że jest arogancki wręcz odwrotnie, miły, uśmiechnięty. Na pierwszej wizycie stwierdził co jest, potem wszelkie badania, skierowanie na usunięcie tarczycy. Bardzo ładnie ustawił leki, czuje się bardzo dobrze. Więc nie zgadzam się z tymi komentarzami.

Jest mi bardzo smutno, że dr Mucha odszedł z Kościerzyny . Bardzo kompetentny lekarz, na wszelkie pytania odpowiadał wyczerpująco. Nie chciał zwiekszać dawek, bo jak mówił : większa może mi zaszkodzić w szczególności na serce. Miły i przyjazny.

Najgorszy lekarz jakiego znam. Chodziłam do niego przez trzy lata i czułam się coraz gorzej. Gdy zaczynałam leczenie u niego czułam się świetnie z Haszimoto. Przepisywał leki bez robienia badań. W październiku 2015 byłam na ostatniej wizycie bardzo słaba, zmęczona, bóle mięśni, wiecznie śpiąca, a on mi na to powiedział, że jestem STARA (mam32 lata) i tak ma być. Więcej juź na żadną wizytę juź do chama nie zapisywałam się. Zaczęłam leczyć się sama. Zrobiłam dziesiątki badań prywatnie i wszystko jasne. Brak witaminy D3. Wynik poniźej 10. Endokrynolog, a tak ...

Najgorszy lekarz jakiego znam.
Chodziłam do niego przez trzy lata i czułam się coraz gorzej. Gdy zaczynałam leczenie u niego czułam się świetnie z Haszimoto. Przepisywał leki bez robienia badań. W październiku 2015 byłam na ostatniej wizycie bardzo słaba, zmęczona, bóle mięśni, wiecznie śpiąca, a on mi na to powiedział, że jestem STARA (mam32 lata) i tak ma być. Więcej juź na żadną wizytę juź do chama nie zapisywałam się. Zaczęłam leczyć się sama. Zrobiłam dziesiątki badań prywatnie i wszystko jasne. Brak witaminy D3. Wynik poniźej 10. Endokrynolog, a tak się tytułuje ten konował powinien zlecić oznaczenie tej witaminy.

Zdecydowanie nie polecam!! Mało kompetentny. Nie potrafi albo nie chce pomóc? A na dokładkę gburowaty, arogancki i nieprzyjemny... Moja druga wizyta i odczucia podobne. Myślałam, że za pierwszym razem pan dr miał gorszy dzień ;-) a on po prostu tak ma zawsze :-( Masakra!

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi komentarzami. Pan doktor chyba zapomniał o najważniejszej zasadzie w medycynie czyli: po pierwsze nie szkodzić! Przepisywał tylko coraz większe dawki euthyroxu, nie zwracając uwagi na inne moje problemy hormonalne. Gdyby nie to lekceważące podejście, udałoby się wcześniej wykryć chorobę jajników. Teraz, po kilku latach od pierwszej wizyty, śmiem twierdzić, że mam większe rozeznanie w swojej chorobie niż ten niby lekarz.

Nie polecam!!! Dr Mucha może i ma kompetencje, ale jest bardzo arogancki. Od 5 lat leczę się na niedoczynność tarczycy, jednak pierwszy raz po wizycie u lekarza wyszłam zła (pierwsza wizyta u tego lekarza).

Ten lekarz to DNO! Chamstwo, arogancja, buta, podnoszenie głosu na pacjenta, rzucanie papierami, wypominanie wieku. Kompletny brak szacunku dla pacjenta i dla problemów z którymi przychodzi. Powinien wylecieć na zbity ryj!

Ten lekarz to DNO!
Powinien wylecieć na zbity ryj!

Po prostu cham. Bezczelny gbur. Zero szacunku dla pacjenta. Wyżywa się na starszych, schorowanych ludziach. Nie polecam.

Po prostu cham. Bezczelny gbur.
Zero szacunku dla pacjenta.
Wyżywa się na starszych, schorowanych ludziach.
Nie polecam.

Spóżnia się .Bardzo arogancki,nerwowy,zero empatii.Nie potrafi po ludzku wytłumaczyć pacjentowi .Ogólnie nie polecam tego lekarza.