Internista Pabianice

lekarz Sławomir Mucha

Internista, Endokrynolog

Św. Jana 15
95-200 Pabianice

nie mogę narzekać, 5 moich wizyt i nie stwierdzam, że jest arogancki wręcz odwrotnie, miły, uśmiechnięty. Na pierwszej wizycie stwierdził co jest, potem wszelkie badania, skierowanie na usunięcie tarczycy. Bardzo ładnie ustawił leki, czuje się bardzo dobrze. Więc nie zgadzam się z tymi komentarzami.
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Wojciech Jerzyński

NZOZ DDJ-MED
95-200 Pabianice ul.Orla 45
95-200 Pabianice

dr zawsze ma czas dla kazdego mimo duzej liczby pacjentow jest uprzejmy i naprawde godny polecenia dobrt czlowiek

dr Piotr Szwajkajzer

Przychodnia
Kilińskiego 10/12
95-200 Pabianice

Bardzo dobry lekarz, tzw stara gwardia. Posiadana wiedza, umiejętność rozpoznania choroby i podejście do pacjenta czyni tego Pana bardzo dobrym lekarzem.
Opinia dodana przez: olo

lekarz Jarosław Lesman

Łaska 62 / 64
Pabianice

Byłam z mamą na wizycie u dr Lesmana. Lekarz uprzejmy, wszystko nam wyjaśnił, dał skierowanie na odpowiednie badanie.Obydwie z mamą jesteśmy zadowolone z wizyty.

lekarz Anna Kudaj-Kurowska

Internista, Diabetolog

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy
Szpitalna 2
95-200 Pabianice

DNO. Zgadzam się z opinią Pani Agnieszki, lekarz absolutnie nie komunikatywny, mówi do siebie, zachowuje się jak nierównoważona psychicznie osoba. Jej zachowanie nie ma nic wspólnego z etyką lekarską, nie udzieliła żadnej porady, odesłała do internetu. Mówi do pacjenta bezosobowo, w sposób negatywny wypowiada się o ciężarnych kobietach. Brak zrozumienia, empatii i dobrej woli. Wizytę uważam za bezwartościową, odradzam każdemu. Wizyta u tego lekarza kosztowała mnie bardzo dużo stresu, mimo ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Aneta Piotrowska

Internista, Endokrynolog

Centrum Medyczne ProMED sp z o.o.
ulica Mariańska 5a
95-200 Pabianice

Chciałam jeszcze dodać do komentarza Pani Doktor to anioł. Bardzo mi Pan Doktor brakuje, nie wiem czy już Pani wyzdrowiała, cały czas czekam na Panią Doktor....Pozdrawiam serdecznie życząc powrotu do zdrowia...Bardzo mi brakuje tego wsparcia którego otrzymałam od Pan Doktor, mam nadzieję że Pani wróci do nas. Z poważaniem Szewc Jadwiga...

lekarz Piotr Debich

Wizyty domowe, USG

kardiomed
warszawska 24
95-200 Pabianice

Był po prostu SUPER nie mam siły pisać bo jestem jeszcze obolała. Nie mam siły pisać tu laboratów, zajął się mną ekstra w czasie 10 godzinnego oczekiwania na wyniki na pabianickim SORze
Opinia dodana przez: Grażyna Bajer

lekarz Miłosz Klimecki

Lekarz rodzinny, Internista

ul. Osikowa 29
95-200 Pabianice

Bardzo dobry fachowiec o rozległej wiedzy i to wyczuwa się już podczas pierwszej wizyty. Do tego niesamowity gawędziarz i żartowniś - boki zrywać :-) Polecam zwłaszcza tym, co się stresują, gdy idą do lekarza. Po samej wizycie człowiek czuje się już lepiej :-)
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Dorota Rajska-Tokar

Partyzancka 54b
95-200 Pabianice

Bardzo dobra, bardzo kompetentna lekarka, poświęca dużo czasu pacjentowi, szuka przyczyny choroby (a nie jak inni przepisuje tylko lekarstwa, nowoczesnych leków. Prawdziwy lekarz z powołania, wreszcie po wizytach u kilku lekarzy ona znalazła odpowiedni lek na ciśnienie i wykryła inne choroby. Polecam bardzo te lekarkę.

Interniści w Pabianicach