Internista Pabianice

Internista Pabianice lek. med. Leszek Bieniaszek

Przychodnia Specjalistyczna Falck
Konopnickiej 39a
95-200 Pabianice

Centrum Medyczne ProMED sp z o.o.
ulica Mariańska 5a
95-200 Pabianice

Chciałam jeszcze dodać do komentarza Pani Doktor to anioł. Bardzo mi Pan Doktor brakuje, nie wiem czy już Pani wyzdrowiała, cały czas czekam na Panią Doktor....Pozdrawiam serdecznie życząc powrotu do zdrowia...Bardzo mi brakuje tego wsparcia którego otrzymałam od Pan Doktor, mam nadzieję że Pani wróci do nas. Z poważaniem Szewc Jadwiga...

NZOZ DDJ-MED
95-200 Pabianice ul.Orla 45
95-200 Pabianice

dr zawsze ma czas dla kazdego mimo duzej liczby pacjentow jest uprzejmy i naprawde godny polecenia dobrt czlowiek

Partyzancka 54b
95-200 Pabianice

Bardzo dobra, bardzo kompetentna lekarka, poświęca dużo czasu pacjentowi, szuka przyczyny choroby (a nie jak inni przepisuje tylko lekarstwa, nowoczesnych leków. Prawdziwy lekarz z powołania, wreszcie po wizytach u kilku lekarzy ona znalazła odpowiedni lek na ciśnienie i wykryła inne choroby. Polecam bardzo te lekarkę.

lekarz Piotr Debich

Wizyty domowe, USG

kardiomed
warszawska 24
95-200 Pabianice

wspaniały, kopetentny lekarz. Polecam każedemu.

wspaniały, kopetentny lekarz. Polecam każedemu.

Olmed

95-200 Pabianice

lekarz z powołania .trafne diagnozy,pełne powołanie do zawodu,długi staż i profesjonalizm.pani doktor, która wybiera trafnie właściwe terapie i leki a nie marketing przedstawicieli medycznych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy
Szpitalna 2
95-200 Pabianice

Mam szczęście, że to mój diabetolog.
Wyjątkowo cierpliwa (jak na lekarza mającego do przyjęcia całe ogonki pacjentów),
zawsze wyjaśni i doradzi a co też ważne - z własnej inicjatywy interesuje się również tym
co "wystaje poza cukrzycę".

Mam szczęście, że to mój diabetolog.
co "wystaje poza cukrzycę".

Opinia dodana przez: Sławomir

Św. Jana 15
95-200 Pabianice

Jest mi bardzo smutno, że dr Mucha odszedł z Kościerzyny . Bardzo kompetentny lekarz, na wszelkie pytania odpowiadał wyczerpująco. Nie chciał zwiekszać dawek, bo jak mówił : większa może mi zaszkodzić w szczególności na serce. Miły i przyjazny.

Opinia dodana przez: Magda

Łaska 62 / 64
Pabianice

Doktor wysłuchał mnie i pomógł mi w bardzo trudnej i skomplikowanej sytaucji rodzinno-zdrowotnej.

Przychodnia
Kilińskiego 10/12
95-200 Pabianice

Najgorszy lekarz z jakim się spotkałam. W czasie wizyty wkoło robił mi wyrzuty, że nie jest moim lekarzem i nie powinien mnie przyjąć mimo iż miałam prawie 39 stopni i nie miałam siły stać. Okazując mi swoje ogromne niezadowolenie nasmarował coś w komputerze i w ogóle nie raczył poinformować mnie co mi jest. Okazało się, że dał mi 3 dni zwolnienia i leki, które w ogóle mi nie pomogły. Niestety muszę ponownie udać się do prawdziwego lekarza, dalej mam ok 38 stopni i męczący krtaniowy kaszel.

Opinia dodana przez: Marzena