lekarz Joanna Górzyńska

Internista, Lekarz rodzinny

1,2

Jeszcze się z takim brakiem kultury i chamstwem nie spotkałam. Pani doktor ewidentnie minęła się z powołanie. Po wizycie chciało mi się wręcz płakać. Nie polecam nikomu i radzę omijać szerokim łukiem.

Pani "doktor" najwidoczniej pomyliła zawody, ponieważ doktorem z powołania to ona nie jest. Przychodząc po skierowanie na badanie krwi odpowiedziała " moment moment moment moment ....TO NIE JEST SKLEP SPOŻYWCZY, DO KTÓREGO SIĘ WCHODZI PO KILO CUKRU" - pomijając fakt, że właśnie tym zdaniem pogardziła ludźmi pracującymi w tymże sklepie. Obawiam się że Pani doktor niestety ma mniej kultury i empatii w sobie niż ludzie w spożywczaku. Po chwili stwierdziła, że ona jest od leczenia chorób a nie profilaktyki :D ( a poinformowałam ją o tym, że od wielu lat ...

Po chwili stwierdziła, że ona jest od leczenia chorób a nie profilaktyki :D
( a poinformowałam ją o tym, że od wielu lat nie byłam na badaniach krwi)
Dalej mówi, że po co do niej przyszłam w ogóle, że moja doktor wraca za tydzień - ale skąd miałam wiedzieć ?
Po czym poinformowałam, że w takim razie zapiszę się do swojej doktor, zachowując resztkę godności zdegradowaną przez panią " doktor" Górzyńską. Jeśli Pani to czyta to pozdrawiam :)

ODRADZAM.
Uważam, że za swój nie profesjonalizm, powinna być zwolniona i to dyscyplinarnie.
LEKARZ POWINIEN CHCIEĆ POMAGAĆ A NIE SPRAWIAĆ JESZCZE WIĘCEJ PROBLEMÓW.

Nie polecam, straszne podejście do pacjenta. Kompletny brak profesjonalizmu. Na prośbę o skierowanie na badania krwi w odpowiedzi usłyszałam aby iść sobie prywatnie. Do tej pory nie jestem wstanie wyjść z podziwu, że tak można kogoś potraktować - tym bardziej pacjenta, który przychodzi z problemem.

Uważam że Pani nie powinna być nawet salową na umowie zleceniu ! Kompletny brak profesjonalizmu, potrafi nawet nie zbadać pacjenta.

Pani doktor wykazuje się brakiem kultury osobistej w czasie rozmowy. Traktuje pacjenta jak zło konieczne, komunikują się z pozycji siły. Podejście lekarza do pacjenta powoduje, że po wizycie pacjent czuje się gorzej niż przed nią przez sposób traktowania. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

Jestem bardzo zawiedziona wizytą u ''Pani doktor'' Moje odczucia co do tej pani są niestety negatywne, Gburowata, wszystko z łaski a poprosić o skierowanie na badania z krwi bądź moczu kontrolne to jedna wielka pomyłka usłyszalam że mogę iść sobie prywatnie a ona nie bedzie płaciła za moje badania!!! odradzam wszystkim tą pseudo doktor ps. moj tata, który ma problemy ze zdrowiem poprosił o skierowanie do sanatorium to mu odpowiedziała '' ze jej rodzice niebyli nigdy w sanatorium i on tez nie pojdzie'' jedna wielka pomylka pani pomylila zawody skoro pani nie lubi ludzi to po co pani taką prace wybrala !! HEJT !