lekarz Joanna Górzyńska

Internista, Lekarz rodzinny

1,5

Pani doktor wykazuje się brakiem kultury osobistej w czasie rozmowy. Traktuje pacjenta jak zło konieczne, komunikują się z pozycji siły. Podejście lekarza do pacjenta powoduje, że po wizycie pacjent czuje się gorzej niż przed nią przez sposób traktowania. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

Jestem bardzo zawiedziona wizytą u ''Pani doktor'' Moje odczucia co do tej pani są niestety negatywne, Gburowata, wszystko z łaski a poprosić o skierowanie na badania z krwi bądź moczu kontrolne to jedna wielka pomyłka usłyszalam że mogę iść sobie prywatnie a ona nie bedzie płaciła za moje badania!!! odradzam wszystkim tą pseudo doktor ps. moj tata, który ma problemy ze zdrowiem poprosił o skierowanie do sanatorium to mu odpowiedziała '' ze jej rodzice niebyli nigdy w sanatorium i on tez nie pojdzie'' jedna wielka pomylka pani pomylila zawody skoro pani nie lubi ludzi to po co pani taką prace wybrala !! HEJT !