lekarz Izabela Kowalikowska

Bezinteresowna pomoc wykraczająca poza normalne obowiązki lekarskie, uprzejmość, fachowość. Gorąco polecam.

Przyszedłem z problemem i zostałem potraktowany bardzo opryskliwie. Nie chce się wracać. Dla Pani lekarz to najlepiej niech przychodzą pacjenci z grypą i to standardową. Jak coś więcej, to już jest problem.

Pani doktor chyba nie wie jaki ma zawód, poszedłem z ważnym dla mnie problem a zostałem potraktowany jakbym wymyślał swoje dolegliwości...

polecam, byłam 2 razy na wizycie i jestem zadowolona, jeśli miałabym wybrać swojego lekarza prowadzącego to właśnie ta Panią