Lekarze Internista Gdynia

lekarz Cezary Adamiec

Internista, Gastrolog

Myśliwska 27 E/1
81-572 Gdynia

Pan doktor ma rewelacyjne podejście do pacjenta! Jest najsympatyczniejszym lekarzem jakiego poznałam i bardzo profesjonalnym! Stress przed gastroskopią minął jak tylko weszłam do gabinetu. Sama gastroskopia wiadomo do najprzyjemniejszych badań nie należy, ale w wykonaniu Pana doktora badanie przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Gorąco polecam Pana Cezarego, jak gastroskopia tylko u niego!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Michał Glaza

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

W 2019 roku przeszedłem zawał mieśnia sercowego. Trafiłem na oddział kardiochirurgii. Operował mnie dr Michał Glaza. Wszystko pamiet z sali operacyjnej. Wysoki profesjonalizm, zgranie zespołu - to wzór do naśladowania. Bardzo Panu Doktorowi Dziękuję. Dzięki Panu żyję juz 5 lat. Polecam.
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Paweł Stoiński

Centrum Medyczne POLMED
ulica 10 Lutego 11
81-366 Gdynia

Pan dr Stoiński nie jest moim lekarzem rodzinnym (a szkoda) ale jest lekarzem mojej przyjaciółki,to co robi dla mojej przyjaciółki J.L jest rzadko spotykane.Dziękuję Panu za troskliwą opiekę,okazane ciepło i zrozumienie, zwłaszcza po stracie bliskiej osoby.Profesjonalizm,życzliwe podejście,szybka konsultacja oraz wyjątkowo trafny sposób leczenia pozwolił na to aby mogła żyć dalej choć już bez bliskiej osoby. Z WYRAZAMI SZACUNKU Elżbieta Krajewska
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Paulina Gruchała

ul. Kręta 34A
81-575 Gdynia

Najlepsza lekarka jaką w życiu spotkałem. Sumienna,cierpliwa,dobroduszna oraz kompetentna. Dobrze wie jak pomóc ludziom zmagającym się z bólem
Opinia dodana przez: Bartosz Bucholc

lekarz Roman Turbak

Kręta 56
81-575 Gdynia

najlepszy lekarz pod słońcem. Pan dr wczuwa się w problemy zdrowotne pacjenta dokonując głębokiej analizy, poświęca pacjentowi dużo czasu i co najważniejsze słucha swoich pacjentów! Taki lekarz to skarb!

lekarz Jarosław Czyż

Internista, Hematolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście"
ulica Abrahama 57
81-366 Gdynia

Dr. Czyż jeden z najlepszych specjalistów z dziedziny hematologii. 14 lat temu dzięki zastosowanemu przez niego leczeniu i podejściu do mnie jako pacjentki mogę z czystym sumieniem polecić go jako wspaniałego lekarza z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Mogę tylko dodać, że po pierwszej diagnozie mojej choroby - chłoniak, wtedy dawno mi 7 dni życia. Miły, życzliwy, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Grażyna Rzepkowska-Obłąkowska

Pulmonolog, Internista

gen. Hallera 17a
81-453 Gdynia

Jest osoba uczucia,równą i potrafi dotrzeć do pacjenta

lekarz Sylwia Wolf

Medyczna Gdynia
Władysława IV 59 II piętro
80-316 Gdynia

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani doktor jest bardzo miła, zleciła dużo badań. Z czystym sumieniem polecam!
Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Piotr Suwała

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Wyjątkowy lekarz o wyjątkowym podejściu do pacjenta i jego rodziny, nie bojący się pytań, rzeczowy, sympatyczny i otwarty. Nawet kilkunastogodzinny pobyt na SORZe przy opiece takiego LEKARZA można przeżyć godnie, z poczuciem bezpieczeństwa, troski i przede wszystkim z wiarą w człowieka. Polecam Pana Doktora :):)
Opinia dodana przez: Aldona

lekarz Monika Kuligowska-Jakubowska

Internista, Diabetolog

PRZYCHODNIA PRZY ULICY PUŁASKIEGO
ulica Pułaskiego 4
81-368 Gdynia

Pani doktor nie ma czasu na picie kawy i jedzenie drożdżówek. Czasami pacjent potrzebuje poświęcenia większej ilości czasu. A pani Monika jest i kompetentna i bardzo dobrze potrafi rozmawiać z pacjentami a nie tak jak napisano "pieprzy głupoty" Ja chodzę do pani doktor od pewnego czasu i jestem zadowolony z pomocy którą mi świadczy. Dziękuje Pani Moniko :)
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Urszula Borkowska

Internista, Endokrynolog

Gabinet
Gdynia

Pani Doktor to lekarz z powołania do tego miła uprzejma wnikliwa dokładna swój czas poświęca z indywidualnym podejściem do pacjenta jest kompetentna godna bardzo polecenia każdemu kto szuka profesjonalisty w dziedzinie endokrynologii i nie tylko. Polecam :-)
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Krzysztof Jacko

Chylońska 249 C/59
81-016 Gdynia

Od niedawna jestem pacjentką dr Jacko i nigdy nie nie spotkałam takiego lekarza,tak oddanego pacjentowi,zaangażowanego w to co robi,a przy tym bardzo miłego.Pan dr Jacko zawsze ma czas dla pacjenta,słucha co się do niego mówi i poważnie podchodzi do wszelkich dolegliwości,zleca badania jeśli są niezbędne i bardzo trafnie stawia diagnozy Myślałam,że już nie ma takich lekarzy w tym zwariowanym świecie,a jednak...

Magdalena Wróblewska

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Magdalena Wróblewska
81-381 Gdynia

Pani Doktor zawsze godna polecenia. Zaopiekuje się pacjentem, nigdy nie odmówi pomocy. Trafiłam do Pani doktor parę razy i muszę przyznać, że wie co robi i zna się na rzeczy.

lekarz Marta Oller

Internista, Hematolog

Armi Krajowej 28
Gdynia

Bardzo dobra Pani Doktor,leczę się u P.Oller od wielu,wielu lat,zawsze miła,uprzejma i konkretna,zawsze pomocna,nigdy się nie zawiodłam. Każdemu szczerze polecam Panią doktor Oller. Pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Ewa G. stała pacjentka

lekarz Katarzyna Kosmalska

Algierska 10
81-120 Gdynia

Po wielu latach od ostatniego zawału postanowiłem w końcu odwiedzić lekarza kardiologi i przez przypadek trafiłem do lek.Katarzyny Kosmalskiej pracującej w PRO CORDIS w Sopocie u dr. Miękusa . Badanie dotyczyło EKG, echa serca i echa wysiłkowego. Należy tu podkreślić ,że badania w tym gabinecie wykonuje się profesjonalnie i na wysokim poziomie. A co jest najistotniejsze kontakt,rozmowa z lekarzem w czasie wizyty odbywa się w atmosferze miłej i przyjaznej .Dociekliwy ...

lekarz Wiesław Bartelik

Internista, Gastrolog

ulica Armii Krajowej 30
81-366 Gdynia

Bardzo dobry lekarz, który pracuje na co dzień w Instytucie Medycyny Tropikalnej w Redłowie.Fachowiec najwyższej klasy , bardzo miły i uprzejmy.W związku z tym ,że to moja kolejna kolonoskopia , więc mam skalę porównawczą w stosunku do poprzednich badań i mogę potwierdzić skalę fachowości Pana Doktora . Serdecznie polecam pacjentom nawet z dalekich stron 20.08.2020.r
Opinia dodana przez: tadeusz r.

lekarz Hanna Jasiel-Wojculewicz

Internista, Diabetolog

Lekarska Spółdzielnia Pracy
Obr. Wybrzeża 1/3
81-366 Gdynia

Najlepsza, dzięki niej opanowałam cukrzycę i tak przy okazji jako skutek uboczny schudłam 20 kilogramów

lekarz Damian Odya

Lekarz medycyny pracy, Internista

PRODENT Gdynia Dąbrówka
ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia

Serdecznie polecamy :) U doktora byłam na konsultacji z córką odnośnie nośnie aparatu ortodontycznego. Już po pierwszej wizycie odniosłyśmy wrażenie, że mimo, że lekarz jest bardzo młody, posiada ogromną wiedzę i umiejętności. Poza tym jest bardzo uprzejmy i potrafi wszystko jasno i klarownie wyjaśnić, a do każdego pacjenta stosuje indywidualne podejście. Niewyobrażalne jest to, jak szybko po założeniu aparatu, u córki było widać ogromną zmianę w uzębieniu, a efekt końcowy ...
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno

lekarz Hanna Muller

Gabinet
Gdynia

POLECAM PANIA DOKTOR BARDZO UPRZEJMA I MA DUŻO EMPATII A TAKŻE OGROMNĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ .DZIĘKUJE JEJ ZA URATOWANIE ŻYCIA MOJEMU SYNOWI.
Opinia dodana przez: ELA

lekarz Agata Leksycka

Wrocławska 54/pok.72
81-553 Gdynia

Bardzo dobry lekarz. W końcu mam tak dobrane leki , że czuję wyraźną poprawę zdrowia i samopoczucia.
Opinia dodana przez: Barbara