Lekarze Internista Gdynia

Elżbieta Rosińska-Śledź

Internista, Lekarz rodzinny

Gdynia

Super podejście do pacjenta. Wspaniała Pani Doktor. Każdemu udzieli pomocy. Mam do Pani Doktor 100%zaufanie. Polecam.Pacjentka Zosia.

lekarz Awa Barlikowska-Kostiuk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Janowska 9 lok. 2
81-017 Gdynia

Od bardzo dawna nie spotkałam się z taką dokładnością i uprzejmością jak po wizycie u Pani Doktor Barlikowskiej Kostiuk. Szczegółowy wywiad, badanie, wgląd w historie choroby oraz przekazane cenne instrukcje na temat dalszego postępowania i leczenia. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Paweł Wojtkiewicz

Internista, Gastrolog

Falista 22 B/4
81-331 Gdynia

Pan ordynator Wojtkiewicz przyjął mojego Ojca na swój oddział jedynie po przeanalizowaniu dokumentacji i po chwili już podjął decyzję że trzeba działać natychmiast. Piszę, to bo 2 dni wcześniej zostaliśmy odesłani do domu z oddziału ratunkowego bo "nic się nie dzieje"- a tam spędziliśmy aż 14 godzin, horror!!!. Oczywiście dr Wojtkiewicz miał rację- Ojciec miał olbrzymi guz w jelicie i groziło to zatkaniem jelita. Od razu po kilku dniach został ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Hanna Korth-Piotrowska

Słupecka 45
81-313 Gdynia

Śmiało mogę polecić Panią Piotrowską. Zawsze uśmiechnięta i bardzo pozytywnie nastawiona do pacjenta. Profesjonalne podejście jestem bardzo zadowolony. :)
Opinia dodana przez: peta1992

lekarz Grażyna Sakowicz-Tomczak

Przychodnia Dąbrowa-Dąbrówka
Sojowa 22
81-591 Gdynia

Gorąco polecam. Bardzo dobrze diagnozuje, lepiej niż nie jeden specjalista. Bardzo skuteczny lekarz.
Opinia dodana przez: Arek75

lekarz Ewa Pilawska

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Wspaniały Lekarz godny polecenia. Bardzo profesjonalne podejscie trafnosc diagnozy, zaskakujace efekty wdrozonego leczenia. Bardzo dziekuje za okazanie serca I postawienie na nogi.
Opinia dodana przez: Radoslaw

dr n. med. Adam Sadkiewicz

Internista, Gastroenterolog

Starowiejska 13 lok. 1
81-356 Gdynia

Dziękuję za okazaną pomoc,poświęcony czas,sposób leczenia i poradę dla moich dzieci Ani i Basi. Jest to wspaniały człowiek, lekarz specjalista, którego polecam . Danuta Haśnik

lekarz Hanna Krzyżanowska-Rewińska

Lux-Med
ul. Porębskiego 9
Gdynia

Mam 70 lat i pani Rewińska jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam w swoim życiu. Jest wyjątkowo uprzejma, dokładnie bada oraz przeprowadza drobiazgowy wywiad. Przez prawie 3 lata z powodu bólu stawu ramienia spałam na siedząco i często płakałam z bólu. Inni lekarze uważali, że tak ma być z powodu starości i nic się nie da zrobić. Pani Rewińska dała mi lekarstwa, które mi pomogły i wysłała na szczegółowe badania, dzięki ...
Opinia dodana przez: Elżbieta Popko

lekarz Ilona Ozimek-Jurkowska

Internista, Endokrynolog

PRZYCHODNIA PRZY ULICY PUŁASKIEGO
ul. Kazimierza Pułaskiego 4
81-912 Gdynia

Pani doktor życzliwa, przesympatyczna, zawsze poświęca pacjentom dużo czasu. wszystko wytłumaczy, rozwieje wątpliwości polecam naprawdę super lekarz z powolania
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Jerzy Kaczmarek

Internista, Lekarz medycyny pracy

Hryniewickiego 10
81-374 Gdynia

zadowolenie z wizyty na 4+, troche trudny do zrozumienia ale wystawia dobre diagnozy

lekarz Marcin Konarzewski

Internista, Kardiolog

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Pan Dr . Konarzewski , wieloletnie doświadczenie kardiologiczne , szczegółowa analiza oraz diagnoza schorzenia. Profesjonalne podejście do tematów schorzenia oraz precyzyjne leczenie kardiologiczne przynoszą sukces w leczeniu . Dr. Konarzewski gorąco polecam
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Wojciech Trenkner

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Obrońców Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

Wspaniały, konkretny specjalista kardiolog. Bardzo polecam i jestem wdzięczna za prowadzenie mnie w chorobie. Dziękuję.

lekarz Mariusz Kamiński

Internista, Anestezjolog

Morska 83
81-225 Gdynia

Jestem zadowolony z kontaktu i kompetencji p. Kamińskiego. Jest dostępny i chętny do pomocy. Jego kontakt z chorym czasami jest dziwny i nieco oschły, ale mnie to zupełnie nie przeszkadza. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz
Przyjechała karetką do domu , w ciągu 3 minut rozwiązała zdrowotny problem , z którym borykałem się od dwóch lat . Wystarczyło zadać właściwe pytania ... A tyle nachodziłem się po przychodniach . Nie zabrała mnie do szpitala ale wytłumaczyła , co dalej mam robić .

lekarz Wacław Nahorski

Internista, Lekarz medycyny transportu

CLINICA MEDICA
Montwiłła-Mireckiego 11
81-229 Gdynia

Zdecydowanie polecam Pana doktora. Musiałem poddać się gastroskopi. Badanie jest wyjątkowo nieprzyjemne. Jednak podejście Pana doktora do pacjenta jego wyjątkowa uprzejmość i fachowość pozwoliła mi to jakoś znieść.
Opinia dodana przez: Gregin

dr n. med. Tomasz Gorczyński

Internista, Kardiolog

Centrum Stomatologiczne Śródmieście
Obrońców Wybrzeża 10-14
81-397 Gdynia

Lekarz oddany pacjentom. Z klasą, sercem i ogromnym doświadczeniem. Nie szczędzi czasu w trakcie wizyty, zainteresowany chorym, słucha z uwagą. Bardzo dziękuję!

lekarz Krzysztof Mamach

ul. Władysława IV 57/2
81-384 Gdynia

Jestem zadowolony z opieki doktora. Jestem po kompleksowym leczeniu raka tarczycy ( operacja i leczenie jodem ). Leczenie i kontrolne badania idą zgodnie z przewidzianym standardem. Kontrole są nawet częstsze niż trzeba, aby nie przeoczyć wznowy. Pełny nadzór nad pacjentem. Polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Bogdan Krzyżankowski

Przychodnia Lekarska Witomino
ulica Konwaliowa 2
81-651 Gdynia

Nie spotkałem nigdy lepszego lekarza! Lecze się u pana doktora już od ok. 30 lat i zawsze mi pomógł i nigdy nie odmówił mi pomocy a diagnozy zawsze były trafne. Pomimo że teraz mieszkam w Rumi to na wizyty dojeżdżam na Witomino.Lekarz z powołania któremu możemy powierzyć swoje zdrowie i życie./Grzegorz Ł.,Gdynia-Rumia
Opinia dodana przez: grzegorz62

lekarz Ewa Wierzchowska

Reumatolog, Internista

Boisko 6
81-183 Gdynia

Jest Pani człowiekiem z ogromną wiedzą lekarską a przy tym życzliwą ciepłą osobą.Jedno tylko słowo przychodzi mi do głowy DZIĘKUJĘ!!!
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr Witold Kamiński

Endokrynolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Działki Leśne"
Warszawska 34/36
81-317 Gdynia

Do grudnia 2022 bardzo wysoko ceniłam tego lekarza. Ma bardzo dużą wiedzę, jest kompetentny. Dwie moje ostatnie wizyty bardzo mnie zaskoczyły. Pierwsza 13 grudnia 2022, druga 03.03.2023. Za każdym razem na każdy mój problem zdrowotny była riposta podbudowana długim wywodem akademickim.na doradztwo jak mam postępować z moim problemem i jak wybrnąć z trudnej dla mnie sytuacji zabrakło czasu . Nerwowa atmosfera oboje byliśmy zdenerwowani , a stres nie jest dobrym ...