dr Witold Kamiński

Endokrynolog, Internista

Nie polecam, bylam 3 razy u p. dr i o 3 razy za duzo, szkoda czasu. Wszystkie moje doleglowosci z niedoczynnoscia tarczycy scedowal do lekarza poz. Smiechu warte!

Bardzo polecam wizytę u dr Kamińskiego. Szczegółowy wywiad, odpowiada na wszystkie zadane medyczne pytania, nie tylko związane z endokrynologią. Stara się rozwiązać problem jak najefektywiej. Oprócz pełnej fachowości oczywiście wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Po prostu pełen profesjonalizm.

Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi,dokładnie wyjaśnia przyczyny dolegliwości oraz ich skutki,lekarz z powołania ,godny polecenia

Jak najbardziej polecam wizyty u Pana Doktora. Nie ma problemu z czasem, no może żeby się dostać do Jego gabinetu, ale warto czekać

Uprzejmy,godny zaufania.Profesjonalne podejście do pacjenta. Będąc w ciąży odwiedziłam wielu endokrynologów, którzy albo mnie straszyli, albo żądali wygórowanych sum za klika minut porady. Dopiero w drugiej ciąży z chorobą tarczycy trafiłam na dobrego lekarza, właśnie tutaj, polecam.

Lekarz o wysokiej kulturze osobistej, poważnie podchodzący do tematu choroby.Dokładnie objaśnił jej przebieg i szereg badań do wykonania. Nie naciąga na zbędne wizyty,kompetentny i rzeczowy a przy tym bardzo uprzejmy.

wg mnie szkoda czasu i pieniędzy na wizytę u pana doktora. Ogólnie rzecz ujmując zmywał mnie pobieżnymi odpowiedziami, nie zlecił badań, ani usg... Napewno juz do niego nigdy nie pójdę

Jestem pacjentką Doktora Kamińskiego już od jakiegoś czasu i na prawde nie moge powiedzieć na Niego złego słowa. Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Niesamowity Lekarz-niesamowity Człowiek, a takich dzisiaj niestety jest coraz mniej.

Naprawdę dobry lekarz. Bardzo miły i uprzejmy człowiek.

Naprawdę dobry lekarz. Bardzo miły i uprzejmy człowiek.