Endokrynolog Kościerzyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia"
Skłodowskiej-Curie 7
83-400 Kościerzyna

Dzieki Pani doktor udalo sie mi donosic ciaze. Jestem jej bardzo wdzieczna za to. Niestety przerwalam leczenie ale musze znow znowic sprawy osobiste i napewno sie do niej zglosze. Osoba bardzo ciepla

Opinia dodana przez: mk

dr Witold Kamiński

Internista, Endokrynolog

ul. Juliusza Słowackiego 29
83-400 Kościerzyna

Bardzo polecam wizytę u dr Kamińskiego. Szczegółowy wywiad, odpowiada na wszystkie zadane medyczne pytania, nie tylko związane z endokrynologią. Stara się rozwiązać problem jak najefektywiej. Oprócz pełnej fachowości oczywiście wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Po prostu pełen profesjonalizm.

Opinia dodana przez: Patryk

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus"
Klasztorna 7A
83-400 Kościerzyna

nie mogę narzekać, 5 moich wizyt i nie stwierdzam, że jest arogancki wręcz odwrotnie, miły, uśmiechnięty. Na pierwszej wizycie stwierdził co jest, potem wszelkie badania, skierowanie na usunięcie tarczycy. Bardzo ładnie ustawił leki, czuje się bardzo dobrze. Więc nie zgadzam się z tymi komentarzami.

Opinia dodana przez: Helena

M.C. Składowskiej
Kościerzyna

Opiszę jedną z najbardziej przykrych wizyt u lekarza, jaka mnie w życiu spotkała. Dr Krynicki przyjmuje też w Tczewie w przychodni przy ul. Niepodległości. Trafiłam do niego z powodu niedoczynności tarczycy. Zastosował leczenie, jak się okazało, źle dobrał dawkę hormonów. Zaszłam w ciążę i zrobiłam sama prywatnie badanie poziomu fT4, okazało się, że poziom tych hormonów drastycznie spadł, poniżej dolnej granicy normy. Byłam przerażona i bałam się utraty ciąży, dlatego podjęłam próbę dostania się do doktora Krynickiego wcześniej (kolejną wizytę miałam wyznaczoną za kilka miesięcy- bo takie są terminy w przychodni). Weszłam do gabinetu pomiędzy pacjentami, prosząc, błagając, by mnie przyjął i skorygował mi dawkę leku, bo jestem w ciąży. Usłyszałam, że cytuję: Nie będę pracował charytatywnie. Nie wolno mi przyjmować pacjentów w ten sposób. Proszę się zapisać przez rejestrację." Łzy same cisnęły mi się do oczu. Widząc to, powiedział mi, że mam iść do psychiatry. Kiedy chciałam wyjść, zatrzymał mnie i rzucił okiem na moje wyniki, ustalił dawkę leku. Trwało to minutę. Na koniec powiedział, poklepujac mnie po ramieniu: Życzę pani, by pani utrzymała tę ciążę, bo przy tym poziomie hormonów moze pani w każdej chwili poronić". Wyszłam stamtąd na gumowych nogach i z płaczem. Trzy tygodnie później dziecko nie żyło.
Inny lekarz od razu na początku kolejnej ciąży zwiększał mi dawkę leku, wiedząc, jak rośnie zapotrzebowanie na hormony. dzięki niemu urodziłam zdrowe dziecko. A w gabinecie czułam, że jestem pod dobrą opieką. Od doktora Krynickiego usłyszałam też wczesniej wiele słów swiadczących o pogardzie dla pacjenta i człowieka w ogóle - słowa krytyki, że tak późno wg niego wyszłam za mąż i chcę mieć dzieci, ze przeprowadziłąm się do innego miasta. Uważam, że doktor Krynicki to człowiek głęboko nieszczęśliwy, jego wiedza jest pod znakiem zapytania, natomiast chamstwo i bezczelność wynikają chyba włąśnie z problemów psychicznych. Ostrzegam przed kontaktem z nim!

ul. Adama Mickiewicza 4

Endokrynolodzy w mieście Kościerzyna