Filtruj terminy

Endokrynolog Kościerzyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia"
Skłodowskiej-Curie 7
83-400 Kościerzyna

Dzieki Pani doktor udalo sie mi donosic ciaze. Jestem jej bardzo wdzieczna za to. Niestety przerwalam leczenie ale musze znow znowic sprawy osobiste i napewno sie do niej zglosze. Osoba bardzo ciepla
Opinia dodana przez: mk

dr Witold Kamiński

Internista, Endokrynolog

ul. Juliusza Słowackiego 29
83-400 Kościerzyna

Bardzo polecam wizytę u dr Kamińskiego. Szczegółowy wywiad, odpowiada na wszystkie zadane medyczne pytania, nie tylko związane z endokrynologią. Stara się rozwiązać problem jak najefektywiej. Oprócz pełnej fachowości oczywiście wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Po prostu pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Patryk

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus"
Klasztorna 7A
83-400 Kościerzyna

nie mogę narzekać, 5 moich wizyt i nie stwierdzam, że jest arogancki wręcz odwrotnie, miły, uśmiechnięty. Na pierwszej wizycie stwierdził co jest, potem wszelkie badania, skierowanie na usunięcie tarczycy. Bardzo ładnie ustawił leki, czuje się bardzo dobrze. Więc nie zgadzam się z tymi komentarzami.
Opinia dodana przez: Helena

M.C. Składowskiej
Kościerzyna

Pan doktor jest niezwykle nieprzyjemnym człowiekiem. Nie tłumaczy choroby, nie spojrzy na wyniki, nie odpowiada na pytania i w rozmowie jest bardzo niemiły. Przed ciążą leczyłam się prywatnie, w pierwszym trymestrze ginekolog i lekarz rodzinna uznali, że może mam moczówkę i wysłali mnie do endokrynologa. Nie poszłam do swojego lekarza do którego chodziłam prywatnie, bo dałam się przekonać, że jeśli faktycznie jestem chora to wydam dużo kasy robiąc badania i ...
Opinia dodana przez: Karolina

ul. Adama Mickiewicza 4