lekarz Henryk Juszczyński

Internista, Kardiolog

3,9

-taka Ewka na przykład ., na kilometr widać , że ma problemy z psychiką ... po co więc lezie do normalnego lekarza i pisze potem bzdury ,,.

-doświadzczony , dobry , miły i sympatyczny starszy Pan ., lekarz z olbrzymim doświadczenie .., nie dziwię się , że nie chce leczyć pacjentek psychiatrycznych ..

,,super lekarz ...i to by było na tyle .. komu nie odpowiada , niech nie chodzi ..ja lepszego nie spotkałam..

jak idzie się do specjalisty to ma się nadzieję że będzie zgodnie z normami przyjęty A nie odesłany bez niczego i patrząc na godzinę aby mu czasu za długo nie zajmować.moja wizyta trwała może niecałe 3 min.porazka

Lekarz ,do którego trzeba pójść , gdy inni mają trudnosci z diagnozą. Sprawdzilem to wielokrotnie.Chce i potrafi pomóc . Niezastapiony w usg dla dzieci./wnuki/Stara szkoła ,

dla dzieci./wnuki/Stara szkoła ,

Lekarz , jakich juz niewielu. Ogarnia całość. Doskonaly diagnosta , ale tez widzi dusze czlowieka .Multispecjalista .Duza klasa i duże doswiadczenie. Dzisiaj juz rzadkość.

Dzisiaj juz rzadkość.

Nie przejmuj sie Doktorze opinia Magdy . Na kilometr widac , że nie potrzebowała Twojeje pomocy , tylko psychiatry,.

Nie zgadzam się z wystawionymi opiniami. Miałam przyjemność spotkania się z panem doktorem dwukrotnie i niestety.... Muszę stwierdzić iż jest osobą - lekarzem niesympatycznym, niegodnym zaufania. Kolejny raz na pewno nie skorzystam usług tego lekarza. Podnosi głos, nie słucha co pacjent mówi o przebiegu swojej choroby.