Kardiolog Gdynia

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia

Bardzo staranna i dokładna z dużym przeglądem potrzeb i sytuacji
zdrowotnej. Perfekcjonistka w każdym calu ale z rozsądkiem.

Bardzo staranna i dokładna z dużym przeglądem potrzeb i sytuacji
zdrowotnej. Perfekcjonistka w każdym calu ale z rozsądkiem.

Medicago - Poradnia Dietetyczna
ul. Starowiejska 45-gabinet nr 5 (piętro I)
81-363 Gdynia

POLECAM PANIA DOKTOR BARDZO UPRZEJMA I MA DUŻO EMPATII A TAKŻE OGROMNĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ .DZIĘKUJE JEJ ZA URATOWANIE ŻYCIA MOJEMU SYNOWI.

Opinia dodana przez: ELA

Piotr Kurek

Kardiolog, Internista

PERPEDES
Armii Krajowej 33 lok. 1
80-819 Gdynia

Dlugo szukalam pomocy u roznych lekarzy z powodu nadcisnienia. Praktycznie co miesiac 2 zmieniali mi tabletki a ja czulam sie zle.Kolezanka polecila mi dr Kurka.Poszlam Jest bardzo uprzejmny i kompetenty.10lat temu postawil diagnoze ,zapisal leki i do tej pory czuje sie dobrze.Chodze na kontrole raz w roku.Polecam dr Kurka wszystkim cierpiacym "kardiologicznie".

wspaniały lekarz. bardzo uprzejma i kompetentna doktór. od wejścia wzbudziła moje zaufanie. serdecznie polecam tym co są w potrzebie i szukają dobrego lekarza - jestem leczony w akademi

Praktyka lekarska
Zgoda 11m1
81-361 Gdynia

To jest prawdziwy lekarz z POWOŁANIA!!!! Wspaniały człowiek!!!

To jest prawdziwy lekarz z POWOŁANIA!!!! Wspaniały człowiek!!!

Opinia dodana przez: Piotr O oliwkapiotr

JAXAMED 602 77 88 77
Władysława IV 1/5 (Jaxamed)
81-353 Gdynia

Wspaniały Lekarz i człowiek o szerokiej wiedzy, kompetentny i serdeczny. Leczę się od wielu lat u Pana doktora, wykonuje mi okresowo wszystkie potrzebne badania: echo serca, holtery ekg i ciśnieniowe. Czuję się bezpieczna pod opieką doktora Dębickiego i wszystkim polecam. Gabinet bardzo elegancki

Opinia dodana przez: mariajolanta mpoblocka

al. marsz. Piłsudskiego 56 lok. 3
81-388 Gdynia

Super lekarz. Bardzo miła i kompetentna. Warto było przyjechać do Gdyni. POLECAM wszystkim gorąco.

Prywatny
Morska 137
81-206 Gdynia

Jestem pacjetka od prawie 20 lat, pan doktor do wspanialy lekarz, oddany pacjentowi , taki prawdziwy z powołania. Ufam mu bezgranicznie. pozdrawiam J.K. z Kościerzyny

Opinia dodana przez: J.K.

ul. Żwirki i Wigury 14/pok.42
81-394 Gdynia

Dr. Kardiolog ktory budzi zaufanie! Profesjonalista w kazdym calu. Cierpliwie wysluchujacy pacjenta.

Opinia dodana przez: Ryszard

Świętojańska 135 lok. 2
81-404 Gdynia

Lekarz ,do którego trzeba pójść , gdy inni mają trudnosci z diagnozą. Sprawdzilem to wielokrotnie.Chce i potrafi pomóc . Niezastapiony w usg
dla dzieci./wnuki/Stara szkoła ,

dla dzieci./wnuki/Stara szkoła ,