Filtruj terminy

dr n. med. Henryk Tuszyński

Prywatny
Morska 137
81-206 Gdynia

Takich lekarzy jak Pan Doktor Tuszyński nie spotyka się często. Wiedza jaką dysponuje Pan Doktor można "wyczuć" na odległość.
100% zaufania.
Gdyby wszyscy lekarze podchodzili do pacjenta jak Pan Doktor to wizyta w gabinecie byłaby czystą przyjemnością!
Opinia dodana przez: Wiesław Z.

lekarz Henryk Juszczyński

Świętojańska 135 lok. 2
81-404 Gdynia

-doświadzczony , dobry , miły i sympatyczny starszy Pan ., lekarz z olbrzymim doświadczenie .., nie dziwię się , że nie chce leczyć pacjentek psychiatrycznych ..

Piotr Kurek

Kardiolog, Internista

PERPEDES
Armii Krajowej 33 lok. 1
80-819 Gdynia

Jestem pacjentem dr Kurka od 2011r. Zawdzięczam mu życie. Pan dr. jest świetnym fachowcem o wysokiej kulturze osobistej. Co 3 miesiące chodzę do niego na badania okresowe. Każdorazowo jestem przez niego dokładnie zbadany (łącznie z badaniem EKG), przeprowadza szczegółową konsultację stanu zdrowia w okresie między wizytami. Wizyta trwa około 30 min. podczas których wyjaśnia szczegóły swoich decyzji i obserwacji. Udziela porad praktycznych dotyczących sposobu życia i odżywiana. Lekarstwa które mi ...
Opinia dodana przez: Jerzy
wspaniały lekarz. bardzo uprzejma i kompetentna doktór. od wejścia wzbudziła moje zaufanie. serdecznie polecam tym co są w potrzebie i szukają dobrego lekarza - jestem leczony w akademi

lekarz Katarzyna Kuta

Armi Krajowej 28
Gdynia

Pełen profesjonalizm. Na wizycie czuję sie wyjątkowa, pani dr zawsze ma czas na rozmowę z pacjentem, wysłucha, doradzi, skieruje na potrzebne badania dodatkowe. Nie bagatelizuje żadnych dolegliwości. Polecam
Opinia dodana przez: JoannaD

prof. dr hab. n. med. Andrzej Lubiński

Praktyka lekarska
Zgoda 11m1
81-361 Gdynia

To jest prawdziwy lekarz z POWOŁANIA!!!! Wspaniały człowiek!!!
Opinia dodana przez: Piotr O

dr Renata Wachnicka-Truty

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia

Ekstremalnie profesjonalny kardiolog z olbrzymia wiedza. Trafne diagnozy. Duzo empatii dla pacjenta.Potrafi go wysluchac.
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Zygmunt Dębicki

JAXAMED 602 77 88 77
Władysława IV 1/5 (Jaxamed)
81-353 Gdynia

Wspaniały Lekarz i człowiek o szerokiej wiedzy, kompetentny i serdeczny. Leczę się od wielu lat u Pana doktora, wykonuje mi okresowo wszystkie potrzebne badania: echo serca, holtery ekg i ciśnieniowe. Czuję się bezpieczna pod opieką doktora Dębickiego i wszystkim polecam. Gabinet bardzo elegancki
Opinia dodana przez: mariajolanta

dr n. med. Lucyna Paliszewska

al. marsz. Piłsudskiego 56 lok. 3
81-388 Gdynia

Super lekarz. Bardzo miła i kompetentna. Warto było przyjechać do Gdyni. POLECAM wszystkim gorąco.

lekarz Agata Leksycka

Wrocławska 54/pok.72
81-553 Gdynia

Bardzo dobry lekarz. W końcu mam tak dobrane leki , że czuję wyraźną poprawę zdrowia i samopoczucia.
Opinia dodana przez: Barbara

Kardiolodzy w Gdyni