dr n. med. Henryk Tuszyński

Kardiolog

Bardzo duży profesjonalizm, wiedza, doświadczenie i przede wszystkim szacunek do pacjenta. Pan Doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu i dokładnie wytłumaczył mój problem. Podczas wizyty ma się wrażenie, że jest się jego "najwazniejszym" pacjentem, a nie kolejnym w kolejce. Bardzo zaangażowany i uprzejmy. Po dwóch latach szukania pomocy u innych specjalistów w końcu postawiono mi diagnozę. Nie znam drugiego takiego lekarza. Dziękuję Panie Doktorze!

Jestem pacjetka od prawie 20 lat, pan doktor do wspanialy lekarz, oddany pacjentowi , taki prawdziwy z powołania. Ufam mu bezgranicznie. pozdrawiam J.K. z Kościerzyny

Razem z mężem jesteśmy pacjentami u pana doktora już o d kilkunastu lat. Doktor z sercem podchodzi do pacjenta i leczy go z uwaga. Zawsze wpierw starannie zbiera wywiad . Jest bardzo miły i uprzejmy , aż się człowiek lepiej czuje po takiej wizycie.

Panie Doktorze! Dziekuję za Pańską cierpliwość i mądrą radę. Chorowałem i Pan mi pomógł. Moja żona jest również zadowolona i ze mnie dumna. Dzięki jeszcze raz i polecam Pana Doktora innym.

Doktor jest zawsze usmiechnięty, ma profesjonalnie podejście do pacjenta. Wysoka kultura osobista, ogromna wiedza i doświadczenie. Polecam z calego serca.

lekarz kompetentny godny polecenia leczy nasze serca swoim sercem cudowny człowiek pozdrawiam PANIE DOKTORZE

Bardzo fajny mily i doby lekarz kulturalny wychodzi do pacjenta wita sie jak z kolega szybka reakcja i diagnoza oraz leczenie goraco polecam

Kompetentny, doświadczony i przede wszystkim stawiający trafne diagnozy lekarz. Poprzez szybkie działanie i stawianie zdrowie pacjenta ponad wszystko Pan doktor przedłużył życie o kilkanaście lat bliskiej mi osobie. Jestem zdumiona, że pojawiły się tu opinie na temat wysokiego mniemania. Do lekarza trzeba mieć zaufanie, inaczej nie ma współpracy, ani diagnostyki ani trwałego powrotu do zdrowia. Pamiętajmy, że lekarz jest od leczenia.

Do doktora Tuszyńskiego trafiłam z moją mamą, która od wielu lat choruje na arytmie serca i miała kłopoty z bólami głowy, przyspieszonym pulsem, 3 razy zemdlała nam w domu. Pan doktor bardzo życzliwie zajął się mamą i jej sercem, w tej chwili mama czuje się dobrze i nie ma problemów z zawrotami głowy, serce ma uregulowaną akcję. Doktor jest bardzo miły, słucha pacjentów i ich problemów, ma zwłaszcza dużo empatii dla osób starszych.

Pierwszy raz zostałem przyjęty przez kardiologa, który wiedząc, że leczę się na nadciśnienie nie zmierzył ciśnienia, nie zapytał jakie ciśnienie miałem ostatnio a w końcu czy mam leki w wystarczającej ilości. Przecież od wizyty do wizyty mija kilka miesięcy. Była to moja pierwsza wizyta u tego lekarza i wyobraźcie sobie, że jedynym jej efektem była napisana na świstku papieru prośba do lekarza rodzinnego aby zlecił mi badanie INR i zaordynował leczenie zależne od wyniku. Czy to normalne? Mój lekarz pierwszego kontaktu wykazuje więcej zainteresowania i troski o stan mojego zdrowia. Jestem ciekaw ile za tę "wizytę" zapłacił mu NFZ. Czytając opinie pozytywne zastanawiam się czym na nie zasłużył.