lekarz Agnieszka Drwiła-Turska

Internista, Kardiolog

1,5
1,5

Bardzo nieprzyjemnie lekarz Agnieszka Drwiła-Turska potraktowala moja mame, 81- letnia kobiete. Z laska przyjela moja mame, chociaz nie bylo pacjentow, a mama miala wizyte umowiona na pismie. Nigdzie nie bylo napisane ze to ma byc wizyta telefoniczna, a lekarka upierala sie ze musiala mama o tym wiedziec-nie potrzebna dyskusja i denerwowanie starszej pacjentki. W rozmowie z mama bardzo oschla, zimna i nieprzyjemna. Zadnej empatii. Mama bardzo przezywala ta wizyte.

Pani lekarz Agnieszka Drwiła-Turska, bardzo niedostepna , beznadziejna nieuprzejmna pisze leki które nie maja miejsca w moim organizmie zapisała mi lek na nerki a nie na serce , nie doradzam takiego lekarza nikomu bo zamiast zapisac na badanie krwi to kaze leki brac drogie na rozedzenie krwi, powinna sie leczyc u psychiatry na głowe anie leczyc ludzi zenada