lekarz Dagmara Kurjata

Internista

3,5

Lekarz solidny, kompetentny. Posiada dużą wiedzę. Zawsze chętnie umawiam się na wizyty.

W końcu ta Pani Doktor umiejętnie dobrała tabletki do obniżenia ciśnienia. Jest OK. Polecam

nic nie mogę zarzucić , kompetentnie zajmuje się pacjentem

nic nie mogę zarzucić , kompetentnie zajmuje się pacjentem

Witam gdyby w kraju pracowało więcej takich lekarzy jak Dr.Dagmara Kurjata to nasz system opieki zdrowotnej byłby wspaniały

zachowanie urzędnika w złym tego słowa znaczeniu, podkreśla - że jest LEKARZEM przerywając wypowiedź pacjenta. Mam spore wątpliwości co do znajomości przez Nią praw pacjenta. W pierwszej kolejności jest Służbą Zdrowia, a potem ma władzę. Zero cierpliwości, a uprzejmość czysto pozorna. Młoda osoba - a już arogancka (nawet jeśli chodzi tylko o ton wypowiedzi). Odradzam! Zastąpiła doktor Fojuth, która potrafiła człowieka wysłuchać i doradzić.)

Gdyby tylko p. doktor była trochę milsza

Gdyby tylko p. doktor była trochę milsza