Ewa Wierzchowska-Cioch

Neurolog

2,7

Wysokiej klasy wykształcenie, serdeczna, kontaktowa, sympatyczna. Byłem pacjentem, jestem bardzo zadowolony z leczenia. Pozdrawiam !

Wspaniała lekarka, wysokiej klasy w swojej dziedzinie e, bardzo serdeczna, sympatyczna. Byłem pacjentem i jestem bardzo zadowolony z leczenia i kontaktu.

Pani dr Cioch wspaniale opiekowała się moją matką, która przebywała na oddziale neurologii - bezinteresownie. zawsze znajdzie czas aby zatrzymać się przy pacjencie i pocieszyć, zapytać o samopoczucie. A prowadzenie procesu leczenia należy przecież do lekarza, a nie do pacjenta. Jeżeli ludzie zapominają o tym to niech się leczą sami. Wiecznie są nie zadowoleni.

Niestety kompetencje, fachowość to jedna strona medalu, a przyjęte standardy pracy to druga. Polecam Panią doktor ze względu na "decyzyjne" stanowisko w "papieskim", ale bez prywatnej wizyty niestety pacjent szpitalny może się czuć traktowany jak petent. Zdrowia i wytrzymałości w walce o zdrowie ;)

dajcie sobie spokój z leczeniem w Zamościu lekarze są niesympatyczni czekają na pieniądze i wcale nie obchodzi ich pacjent Pani doktor Cioch jest słynna z przekupności więc jaki pan taki kram

pani doktor przedłuża leczenie o kolejne wizyty ,nie spełnia oczekiwań pacjenta , liczy się tylko kasa.

Z tym lekarzem trzeba w odpowiedni sposób porozmawiać,w przeciwnym razie leczenie się wydłuża.Ja osobiście leżałem 5 dni zanim wykonano mi badania, a na wyniki czekałem dalsze 4 dni.Osobiście dowiedziałem się,że wyniki były zaraz tego samego dnia,a lekarz stwierdził że jak będą to się dowiem.W ciągu mojego pobytu na oddziale pacjenci którzy mieli znajomości lub umiejętnie porozmawiali z lekarzem byli załatwiani w ciągu 3 dni,a mieli takie same badania jak ja.Wiem co mówię,bo z tymi pacjentami rozmawiałem.Nie polecam tego lekarza!!!!!Zwykły,prosty człowiek nie ma u niej szans w leczeniu!!!!