dr n. med. Ewelina Biało-Wójcicka

Dermatolog

Absolutnie nie polecam. Gburowate podejscie do pacjenta. Przyjmowanie znajomych poza kolejnoscia. Nie polecam nie polecam

Korzystałem z wielu konsultacji medycznych dermatologów w placówkach NFZ jak też prywatnych odnośnie diagnozy zmian skórnych .Najczęściej wymagano abym wskazał sam niepokojące mnie zmiany i choć profesjonalnie to kończono ich przegląd bez zainteresowania innymi. Podczas wizyty u Pani Dr Eweliny Biało Wójcickie dermatolog spotkałem się z wyjątkowo wysokim profesjonalizmem i kompetencjami , a także szczególną bardzo dobrą , ciekawą nie zawsze stosowaną przez badających procedurą badania. I tak : na wstępie szczegółowe pytania pani lekarz : = o przebyte zabiegi i choroby , dolegliwości zdrowotne , pobierane leki , = ...

I tak : na wstępie szczegółowe pytania pani lekarz :
= o przebyte zabiegi i choroby , dolegliwości zdrowotne , pobierane leki ,
= wskazanie niepokojących mnie zmian skórnych i objawy/przyczyny niepokoju ,
Dokładny ogląd zmian skórnych i badania skóry dermatoskopem .Dermatoskopia.
Szczegółowe badanie wskazanych zmian jak też i przegląd zmian na skórze całego
ciała od głowy,twarzy do stóp , a nawet pytanie o - czy występują zmiany w okolicach intymnych.
= wyrażenie przez lekarza opinii i zaleceń co do dalszego postępowania , wskazania dalszych procedur co do występujących zmian skórnych i leczenia.
Polecam Panią lekarz Ewelinę Biało-Wójcicką za kompetencje / profesjonalizm, kompleksowe podejście do badań a także miłą ,przyjazną atmosferę rozmowy i badania i wskazania postępowania , zalecenia.

Do Pani doktor trafiłam przypadkiem. Jako jeden z niewielu lekarzy, a byłam u wielu gdyż choruję od ponad 20 lat na łuszczycę, zajęła się mną profesjonalnie, nie tak jak inni - maśćmi sprzed 20 lat.

Byłam u pani doktor na jednej wizycie, wizyta była krótka, wywiad mało wnikliwy, a lekarz wydawała się niezaangażowana. Po skończonej terapii chciałam zgłosić się na konsultację dodatkową. Mimo, że na korytarzu nie było pacjentów Pani doktor nie chciała mnie przyjąć nawet na krótką rozmowę. Nie polecam nikomu.