lekarz Ewelina Renkas

Chciałabym bardzo podziękować Pani Doktor Ewelinie Renkas za udzielenie mi pomocy gdy przebywałam w szpitalu. Jest to osoba bardzo ciepła, miła, zawsze uśmiechnięta, służąca pomocą, gdy trzeba wysłucha, doradzi, potrzyma za rękę, doda otuchy. Lekarz z powołania, jak najwięcej takich lekarzy. Jeszcze raz chciałabym podziękować Pani doktor za uratowanie mi życia. Dorota Z.

Jeszcze raz chciałabym podziękować Pani doktor za uratowanie mi życia.
Dorota Z.

Młoda, życzliwa oraz sympatyczna Pani doktor z bardzo szeroką wiedzą medyczną w zakresie neurologii oraz udarów. Oby w służbie zdrowia pracowało więcej takich lekarzy jak Pani Ewelina!

Fachowa pomoc ze strony tej pani doktor, przy jednoczesnej dużej empatii nie tylko dla pacjenta ale i dla rodziny

Doktor podczas pełnienia funkcji lekarza w karetce pogotowia , została wezwana do pacjenta z boleściami kolki nerkowej.Podzczas wizyty przepisała Naproksen nie udzielając żadnej innej pomocy.Pacjetka na własną rękę po mniej więcej godzinie czasu udała się na pomoc doraźną , gdzie otrzymała automatycznie trzy zastrzyki,ku wielkiemu zdziwieniu personelu na takie postępowanie Lekarki z karetki pogotowia.Nadmieniam że lekarka była bardzo opryskliwa i sprawiała wrażenie obrażonej że ktoś śmiał zakłócić jej ciszę nocną.Przypominam pani doktor że wykształciła się pani za moje pieniądze i innych podatników a uczciwość nakazuję pani wypełniać swoje obowiązki należycie ...

nerkowej.Podzczas wizyty przepisała Naproksen nie udzielając żadnej innej pomocy.Pacjetka na własną rękę po mniej więcej godzinie czasu udała się na pomoc doraźną , gdzie otrzymała automatycznie trzy zastrzyki,ku wielkiemu zdziwieniu personelu na takie postępowanie Lekarki z karetki pogotowia.Nadmieniam że lekarka była bardzo opryskliwa i sprawiała wrażenie obrażonej że ktoś śmiał zakłócić jej ciszę nocną.Przypominam pani doktor że wykształciła się pani za moje pieniądze i innych podatników a uczciwość nakazuję pani wypełniać swoje obowiązki należycie starannie.