lekarz Ewelina Renkas

Podpisuję się pod wszystkimi pozytywami -obiema długopisami! Kolejki przed gabinetem wynikają z Dogłębnego wywiadu oraz badania. Osobiście z pełną odpowiedzialnością świadczę o przyjmowaniu pacjentów po Ustalonym czasie dziennym.

Podpisuję się pod wszystkimi pozytywami
-obiema długopisami!
Kolejki przed gabinetem wynikają z
Dogłębnego wywiadu oraz badania.
Osobiście z pełną odpowiedzialnością
świadczę o przyjmowaniu pacjentów po
Ustalonym czasie dziennym.

Przesympatyczna młoda Pani doktor z powołania. Przeprowadziła szczegółowy wywiad dotyczący mojego samopoczucia.Tak jak ktoś już tutaj wcześniej wspomniał, wizyta nie trwała 5 minut - ale akurat ja wolę powiedzieć na spokojnie jak się czuję, odpowiedzieć na pytania i nie czuć się olanym - niż dostać receptę na chybił-trafił i się cieszyć, że wizyta trwała 3 minuty. Doktor Ewelina dopasowała lekarstwa w ten sposób, że potrafię przespać noc, a objawy bardzo osłabły. Jestem dopiero drugi miesiąc pod opieką Pani dr Eweliny, ale wierzę że terapia przyniesie oczekiwany skutek. Dziękuję i życzę wszystkim lekarzom takiego empatycznego podejścia.

Godna polecenia. Fachowa. Bardzo konkretna. Empatyczna. Trochę długo trzyma w gabinecie :D Najważniejsze że leczenie przyniosło korzyść :) wreszcie życie przestało być udręką z powodu codziennych bólów głowy...

Bardzo sympatyczna młoda lekarka. Stara się traktować pacjenta kompleksowo bez względu na wiek. Czasami długi czas oczekiwania na wizytę, ale praktycznie zawsze jak jesteśmy siedzi po godzinach, żeby wszystkich przyjąć bez pobieżnego traktowania. Czasem wizyta dodatkowo się opóźnia, bo przyjmuje osoby leżące przywożone karetką poza kolejnością (choć po części można to zrozumieć).

Bardzo miła Pani doktor jak wszystko idzie po jej myśli, a jak zaczyna się coś dziać z chorym i pacjent staje się pacjentem leżącym to wtedy jest bardzo nie miła wręcz wulgarna nic ją nie obchodzi żaden pacjent

Polecam. Kompetentny lekarz. Poświęca czas pacjentowi. Stosunkowo szybko można się dostać na wizytę, ale trzeba się przygotować na czekanie w kolejce pod drzwiami.

Chciałabym bardzo podziękować Pani Doktor Ewelinie Renkas za udzielenie mi pomocy gdy przebywałam w szpitalu. Jest to osoba bardzo ciepła, miła, zawsze uśmiechnięta, służąca pomocą, gdy trzeba wysłucha, doradzi, potrzyma za rękę, doda otuchy. Lekarz z powołania, jak najwięcej takich lekarzy. Jeszcze raz chciałabym podziękować Pani doktor za uratowanie mi życia. Dorota Z.

Jeszcze raz chciałabym podziękować Pani doktor za uratowanie mi życia.
Dorota Z.

Młoda, życzliwa oraz sympatyczna Pani doktor z bardzo szeroką wiedzą medyczną w zakresie neurologii oraz udarów. Oby w służbie zdrowia pracowało więcej takich lekarzy jak Pani Ewelina!

Fachowa pomoc ze strony tej pani doktor, przy jednoczesnej dużej empatii nie tylko dla pacjenta ale i dla rodziny

Doktor podczas pełnienia funkcji lekarza w karetce pogotowia , została wezwana do pacjenta z boleściami kolki nerkowej.Podzczas wizyty przepisała Naproksen nie udzielając żadnej innej pomocy.Pacjetka na własną rękę po mniej więcej godzinie czasu udała się na pomoc doraźną , gdzie otrzymała automatycznie trzy zastrzyki,ku wielkiemu zdziwieniu personelu na takie postępowanie Lekarki z karetki pogotowia.Nadmieniam że lekarka była bardzo opryskliwa i sprawiała wrażenie obrażonej że ktoś śmiał zakłócić jej ciszę nocną.Przypominam pani doktor że wykształciła się pani za moje pieniądze i innych podatników a uczciwość nakazuję pani wypełniać swoje obowiązki należycie ...

nerkowej.Podzczas wizyty przepisała Naproksen nie udzielając żadnej innej pomocy.Pacjetka na własną rękę po mniej więcej godzinie czasu udała się na pomoc doraźną , gdzie otrzymała automatycznie trzy zastrzyki,ku wielkiemu zdziwieniu personelu na takie postępowanie Lekarki z karetki pogotowia.Nadmieniam że lekarka była bardzo opryskliwa i sprawiała wrażenie obrażonej że ktoś śmiał zakłócić jej ciszę nocną.Przypominam pani doktor że wykształciła się pani za moje pieniądze i innych podatników a uczciwość nakazuję pani wypełniać swoje obowiązki należycie starannie.