Fizykoterapeuta

mgr Grzegorz Olkowski

Masażysta, Fizjoterapeuta

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Warszawa, ul. Targowa 71a/1 tel 22 618 95 93
Kazury 2a lok. 31

Mam już trochę lat na karku i gdybym miała wspomnieć lekarzy, którzy opiekowali się mną w życiu to tego rehabilitanta umieszczam w pierwszej trójce najbardziej kompetentnych oraz robiących na mnie wyjątkowe wrażenie i wzbudzających zaufanie. Znana jest powszechnie sytuacja w polskiej Służbie Zdrowia, ale także w prywatnych lecznicach i to jak wygląda tzw. państwowa rehabilitacja. Ten przemiły i bardzo inteligentny człowiek proponuje opiekę na najwyższym poziomie kultury, sympatycznej atmosfery i ...
Zabrze Fizykoterapeuta mgr Joanna Zawodniak

mgr Joanna Zawodniak

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

FIZJO-WIKI REHABILITACJA DZIECI I DOROSŁYCH
ULSOSNOWA 8
41-800 Zabrze

Pani Joanna to świetny specjalista, posiada olbrzymią wiedzę z fizjoterapii, którą potrafi przekazać w sposób prosty i zrozumiały. Polecam metodę Vojty, która wymaga poświęcenia ale jest efektywna a o to przecież nam chodzi w rehabilitacji, szczególnie u małych dzieci.
Kochani rodzice rehabilitując tą metodą swoje dzieci przywracacie im sprawność .
Opinia dodana przez: Elżbieta
Katowice Fizykoterapeuta mgr Mariusz Molenda

mgr Mariusz Molenda

DENTestica
Armii Krajowej 190B/1
40-750 Katowice

jeśli macie częste migreny to wiecie, ze przez to nie da się normalnie funkcjonować … nie można się skupic w pracy, cieszyć najprostszymi rzeczami, bo wtedy wszystko przeszkadza, a ja miałem jeszcze dodatkowo ten problem, ze wszystkie leki przestaly na te migreny działać… nie pomagały proszki, nacieranie amolem czoła, po prostu nic… znajoma poleciła mi Qi Med., powiedziala, ze tam można migrene wyleczyć wlasnie dzięki sesjom u specjalistow zajmujących się ...
Opinia dodana przez: adrianosr43
Żółkiew Fizykoterapeuta mgr Dariusz Apczyński

mgr Dariusz Apczyński

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Mgr Dariusz Apczyński Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja Indywidualna Praktyka Prywatna,ul.Strażacka 4,22-335 Żółkiewka-Osada,pow.Krasnystaw,woj.lubelskie
ul. Strażacka 4 ,22-335 Żółkiewka,woj.lubelskie
Żółkiew

Dziękuję za skuteczną terapię moich przeciążonych kolan i stóp,polecam szczerze wszystkim cierpiącym gabinet i terapeutę
Opinia dodana przez: Dorcia
Mielec Fizykoterapeuta mgr Patryk Wydro

mgr Patryk Wydro

Terapeuta, Fizjoterapeuta

Gabinet Rehabilitacji Leczniczej MEDYK
Zygmuntowska 2D
Mielec

Z Panem Patrykiem miałam już niejednokrotnie styczność podczas rehabilitacji. Korzystałam również z masaży leczniczych. Polecam. Wiem że jeśli będę znowu potrzebowałam fachowca w tej dziedzinie, udam się do Pana Patryka.
Opinia dodana przez: Karolina
Szczecin Fizykoterapeuta mgr Kamil Kobiałka

mgr Kamil Kobiałka

Terapeuta, Rehabilitant

MK Fizjoterapia
ul.. bł. Królowej Jadwigi 10/1
Szczecin

Polecam Pana Kamila, dzięki stałej współpracy mogę normalnie funkcjonować przy zwyrodnieniach w biodrze.

lekarz Wiesław Klaper

Fizykoterapeuta

wimed
czerwona, 86
33-100 Tarnów

Trafiłam do was z ogromnym bólem głowy trwającym 7 dni. Mdłości , odrętwienie lewej strony ciała, zaburzenia mowy, skoki ciśnienia, drżenie całego ciała to była norma. Otumaniona lekami przez lekarzy spędzając na pogotowiu po kilka godzin w nocy przez ostatnie dwa dni. Badania krwi prawidłowe , więc Pani jest zdrowa. Neurolog po rezonansie głowy nie potrafił stwierdzić przyczyny moich dolegliwości. Aż w końcu lekarz rodzinny po kolejnej wizycie stwierdził, że ...
Opinia dodana przez: Karolina

Marek Osinski

Social Sector in Belgie, de Bénévoles
Gdańsk-Oliwa
80-330 Gdańsk

Pan Marek zauważył mnie idącego z kulejącym kolegą, po czym podszedł, przedstawił się i bez chwili wahania rozmasował mu skręcenie. Bezinteresowna pomoc, to coraz rzadziej spotykana rzecz, ale dzięki panu uwierzyłem trochę bardziej w ludzi. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Aleksander

mgr Paweł Wróblewski

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Polecam pana Pawła .Wizyta u niego każda jest to 100 % poświęcony czas pacjentowi ,uzyskuje się specjalistyczną pomoc i co najważniejsze po zabiegach jest efekt poprawy.Najbardziej cenię to że nie skupia się na samym miejscu bólu aletraktyje pacjenta kompleksowo .
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Aleksandra Lankosz

Dietla 19/3

Jedyny lekarz ktoremu ufam! Lecze sie u Pani doktor juz 12 lat. A mam 24 ;) kochana i ciepla osoba na ktora zawsze moge liczyc. Polecam jak najbardziej!!
Opinia dodana przez: Magda