Flebolog W Województwie: Zachodniopomorskie

Czarnieckiego 4b lok. 2
78-105 Kołobrzeg

Zdecydowanie polecam. Wśród sanatoryjnych lekarzy wyróżnia się troską o pacjenta.

dr n. med. Bogusław Kompf

Podolog, Flebolog

Szczecińska Klinika Dzienna
ul. Ku Słońcu 58
71-047 Szczecin

Nareszcie trafiłam na kompetentnego lekarza. miałam otwierające się żylaki lewej nogi które zoperowałam w tamtym roku. teraz leczę u doktora Kompfa drugą nogę. w klinice panuje miła atmosfera, wszystkie moje wątpliwości rozwiał Pan Doktor odpowiadając wyczerpująco na moje pytania. naprawdę gorąco polecam

dr n. med. Marek Tomczak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Gabinet Chirurgiczny
Lipie 3 (wieś)
78-600 Wałcz

dla mnie rewelacja! prawdziwy specjalista od medycyny estetycznej! kompetentny i uprzejmy! nie robi złudzeń by wyciągnąć pieniądze! naprawdę polecam i dziękuję!

Opinia dodana przez: mira