Flebolog W Województwie: Mazowieckie

Wolny termin: 22 Sie o 12:40. Sprawdź inny.
Flebolog Warszawa dr n. med. Adam Zieliński

dr n. med. Adam Zieliński

Flebolog, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Ponad 10 lat na lewej stopie miałem ranę, którą ze względu na moje wrodzone schorzenia (m.in. niedowład wiotki kończyn dolnych, a co za tym idzie słabie ukrwienie, brak czucia itd.) nie można było wyleczyć. Przez te 10 lat odwiedziłem wielu lekarzy w wielu miastach. Rozwiązaniem mojego problemu a tym samym sposobem "wyleczenia" mojej stopy miała być jej amptuacja. Dopiero gdy poznałem dr Adama Zielińskiego wszystko się zmieniło. Po półtora roku rana została wyleczona! Opieka jaką otoczył mnie dr Adam jest nie do opisania słowami. Polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Zbigniew Kamiński

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42

na prawdę jest to lekarz godny polecenia. jestem już po leczeniu żylaków. Przez cały czas trwania leczenia wykazywał zainteresowanie: najpierw podpytał o szczegóły, pogadał ze mną, zbadał potem zaproponował metodę leczenia. Na początku trochę się wahałem ale ostatecznie zdecydowałem się zaufać. i teraz mogę powiedzieć, że w ogóle nie żałuję. Zabiegi odbywały się w bardzo miłej atmosferze, miałem wszystko wytłumaczone jak krowie na miedzy, a nawet jak coś mi się potem przypomniało to mogłem zadzwonić na prywatny telefon i jeszcze dopytać. no i efekt leczenia rewelacyjny! wdzięczny jestem mojej koleżance że poleciła mi tego lekarza! (dzięki Ewelina!;)

Opinia dodana przez: on
Flebolog Warszawa dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

Medycyna estetyczna, Flebolog

ul. Wawelska 5

świetna specjalistka z misją - świetne tłumaczenie etapów zabiegów. pomogła mi i mojej mamie z żylakami Gorąco polecaam !!!

ul. Wawelska 5

Bardzo sympatyczny młody lekarz, dokładnie bada i tłumaczy "jak chłopowi na miedzy" więc wszystko łatwo zrozumieć. Robiłam pajączki i jestem bardzo zadowolona, choć to droga przychodnia to warto. polecam

Centrum Flebologii
Witoszyńskiego 5

Pani Doktor bardzo mi pomogła. Po ciąży i porodzie borykałam się z żylakami nóg. Jasno wyjaśniła mi przyczynę choroby, a potem kompleksowo zajęła się moim zdrowiem. Do dziś po zabiegu skleroterapii żylaki nie wróciły, a ja mogę cieszyć się dobrym zdrowiem i wyglądem! Dziękuję bardzo.

Flebolog Warszawa lek. med. Justyna Wilczko

ul. Wawelska 5

Pani Doktor ma bardzo kompleksowe podejście do problemu. Uważnie słucha i widać, że dobiera odpowiednią terapię do problemu. W moim przypadku żylaki i laser. Polecam Panią Doktor z całego serca!

Opinia dodana przez: Aga
Flebolog Radom dr Michał Kowalczewski

dr Michał Kowalczewski

Medycyna estetyczna, Flebolog

Wodna 24
26-600 Radom

Jestem wdzięczna losowi, że po latach biegania od lekarza do lekarza w końcu trafiłam do kogoś godnego zaufania. Pomimo tego że Pan doktor jest stosunkowo młody to nigdy nie spotkałam się z taką wiedzą i zaangażowaniem. Nic dziwnego, że do doktora skierował mnie Pan profesor. Świadczy to między innymi o tym, że nawet starsi doświadczeniem koledzy, darzą Pana doktora ogromnym zaufaniem. Ja osobiście trafiłam do doktora z kwestią popękanych naczynek. Lasery którym się wcześniej poddawałam nie dawały prawie żadnych rezultatów. Doktor Kowalczewski rozpoczął terapię od usg a potem skleroterapii. Teraz jesteśmy na etapie kosmetycznym już. Mogę śmiało powiedzieć, że doktor to prawdziwy fachowiec. Dziękuję

Opinia dodana przez: Milena

Centrum Flebologii
Witoszyńskiego 5

Polecam Panią dr Iwonę Radziejewską-Choma. Miałam wykonaną niechirurgiczną korektę nosa. Zabieg zupełnie bezboleny dzięki dobrej jakości znieczuleniu. Pani dr wyczerpująco opowiada o zabiegu, odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Pani dr jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Obsługa i troska o pacjenta na najwyższym poziomie. Gorąco polecam.

Flebolog Warszawa lek. med. Cezary Szary

ul. Wawelska 5

Dr. Szary to lekarz kompetentny, profesjonalny, precyzyjny z dużą wiedzą w temacie którym się zajmuje. Do pacjenta i problemu podchodzi całościowo, kompleksowo. Leczy przyczynę i skutek a nie tylko skutek. Bardzo dokładnie tłumaczy przypadłość poświęcając na to tyle czasu ile potrzebuje pacjent . Zależy mu na dobrym wyniku leczenia. Jest przy tym uprzejmy i ma duże wyczucie. Zabieg który miałam wykonywany(embolizacja niewydolnych żył jamy brzusznej i miednicy małej)przebiegł szybko, sprawnie i precyzyjnie. Lekarz zdecydowanie godny polecenia.

Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Karol Chakkour

Flebolog, Chirurg ogólny

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Doktor wykonywał u mnie operację flebektomii oraz ablację RF żyły odpiszczelowej. Operacja udała się idealnie, tego samego dnia wyszłam ze szpitala, minęła trzecia doba, a na kontroli okazało się, że nawet nie widać miejsca, gdzie była ablacja! Jestem w pozytywnym szoku, ponieważ bardzo boję się zabiegów i szpitali, ale przyznam szczerze, że jeśli kiedykolwiek miałam bym mieć zabieg ponownie, to ufam tylko Dr Chakkour. Jestem bardzo zadowolona, nogi mam idealne, blizny niewidoczne. Polecam bardzo. Do tego ogromna kultura osobista i spokój. Jest jednym z nielicznych lekarzy, jakich znam, przy których nie czuje się obaw o to, co ma być wykonywane. Pełen profesjonalizm i wszystko na bardzo wysokim poziomie. Nawet dla osób najbardziej wymagających. Pozdrawiam Pana Doktora!

Opinia dodana przez: Ewa Krajewska