Lekarze Gastroenterolog dziecięcy Wrocław

- 12
Pani Doktor Elżbieta Poniewierka bardzo szczegółowo wszystko objaśnia w przyjaznej pacjentowi atmosferze! Widać zaangażowanie w zdrowie pacjenta i kompetencję. Polecam!

dr n. med. Ewa Waszczuk

Internista, Gastrolog

Chodziłem po wielu lekarzach, Gastrologach aż w końcu trafiłem na tę Panią, kompetentna osoba, na bieżąco siedzi w temacie choroby, gorąco polecam
Opinia dodana przez: Człowiek
Wreszcie trafiłem do lekarza któy dokładnie i spokojnie wytłumaczył-co mi jest i na czym będzie polegało leczenie. Przepisane lekarstwa zażywałem zgodnie z zaleceniem i mój stan zdrowia stopniowo się poprawiał. Chorowałem od lat na dolegliwe zaparcia. Wstydziałem się iść do lekarza ale nie żałuję bo wreszcie wizyta w toalecie nie jest męką. Zdecydowanie polecam

dr n. med. Patryk Smoliński

Gastroenterolog, Gastrolog

Źle traktuje personel medyczny. Niestety w tym wypadku poziom wykształcenia nie idzie w parze z poziomem kultury osobistej.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Andrzej Stawarski

Gastroenterolog dziecięcy, Gastrolog dziecięcy

Wspaniały człowiek. Leczył mnie od 11 do 22 roku życia. Polecam serdecznie kierować się do niego z każdym problemem gastrologicznym u dziecka.
Opinia dodana przez: Klaudia

dr n. med. Jarosław Wierzbicki

Gastroenterolog, Chirurg ogólny

Byłam u doktora pierwszy i ostatni raz, pan doktor jest niedokładny przekazał mi informację na temat (dałam doktorowi trzy wyniki) jednego schorzenia mówiąc że to początek drogi a drugiego nawet nie zauważył dopiero jak spytałam co z drugim schorzeniem przypisał lekarstwa. Przekazał że do kontroli nie muszę przychodzić tylko po skończonym leczeniu zrobić sama wynik bez skierowania. Jestem bardzo niezadowolona.
Opinia dodana przez: Adela
u lekarza bylam 4 razy, za kazdym razem wmawiano mi nerwice i depresje. Gdy pojawilam sie u lekarza z wynikiem usg stwierdzil ze on w nie nie wierzy i ze jest zle zrobione, wypisal na kartce probiotyki i kazal je brac 2 mce. Kolonoskopii tez nie polecal bo niby jestem za mloda!!! A na kolonoskopii wyszlo zapalenie jelit. Szkoda kasy i nerwow na tego lekarza. Absolutnie go nie polecam, nikomu.
Pierwszy raz byłam u lekarza, od którego wyszłam z gabinetu jeszcze w trakcie wywiadu. Byłam u wielu lekarzy, którzy może nie byli najsympatyczniejszymi ludźmi, ale pierwszy raz spotkałam się z taką bezczelnością, brakiem empatii i wyładowaniu swoich frustracji na pacjentach.Przy składaniu skargi na doktor dowiedziałam się, że to nie pierwsza taka sytuacja z udziałem tej lekarki i niestety kobieta ma problem z komunikacją z pacjentami. Co zresztą potwierdził też pacjent ...
Opinia dodana przez: Monika
 Gastroenterolog