Lekarze Genetyk kliniczny

dr hab. n. med. Aleksandra Jezela-Stanek

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Pani doktor to świetny specjalista, konsultowała mnie i męża. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Miła, dokładna i cierpliwa pomimo wielu zadanych pytań. Szczerze polecam Panią doktor.

dr n. med. Tomasz Byrski

Genetyk kliniczny, Internista

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2
Powstańców Wlkp 72
70-115 Szczecin

Prof.Byrski to lekarz a przedewszystkim człowiek empatyczny ,fachowy i rzeczowy. Z głębi serca polecam jeśli ktoś musi zmierzyć się z chorobą. Z wdzięcznością-Urszula M.
Opinia dodana przez: Urszula M.
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Psycholog kliniczny
                                       dr n. hum. Agnieszka  Pasztak-Opiłka

dr n. hum. Agnieszka Pasztak-Opiłka

Psycholog kliniczny, Psychoterapeuta

Centrum NAVIGARE
Marii Konopnickiej 78
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor Agnieszka to wybitny specjalista, od pierwszego spotkania wiadomo, że ma się do czynienia z profesjonalistą. Na terapii panuje doskonała atmosfera. Pani Agnieszka wykazuje duże zaangażowana, odpowiada na wszystkie pytania, ustala jasny plan działania który co najważniejsze później okazuje się SKUTECZNY !
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Anna Jakubiuk-Tomaszuk

poradnia genetyczna
parkowa 14/84
15-552 Białystok

Wspaniały lekarz, cierpliwa, zawsze pomocna, znająca się na rzeczy nie spotkałam się jeszcze z takim zaangażowaniem i podejściem u żadnego z lekarzy...

prof. dr hab. n. med. Jacek Wojcierowski

Medyczne laboratorium diagnostyczne
Dobrzańskiego 3
20-262 Lublin

Zgadzam się z opinią, że jest bardzo dobry lekarz. Dodatkowo porady są darmowe i poświęca pacjentowi dużo czasu. Polecam Profesora bo kompetentny lekarz.

dr n. med. Małgorzata Piotrowicz

Genetyk kliniczny, Pediatra

Przychodnia
Złotno 34
94-221 Łódź

Mój mały w końcu przestał bać się wizyt u lekarza, i choć jeszcze niekrótka droga przed Nami patrzy na to wszystko z uśmiechem. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Karolina B.

mgr Izabela Gieryszewska

Psycholog, Psycholog kliniczny

Profesjonalizm, konkretne podejście i umiejętność słuchania Pani Izabeli spowodowało, że mogłam otworzyć się wreszcie (choć był to dla mnie duży problem, pierwszy raz w życiu poczułam taką ulgę, nie wiem, jak ona to robi :-)). Chciałam się tym podzielić, bo miałam dużo sceptycyzmu myśląc o psychoterapii, a doświadczyłam dużo dobrego i wiele mnie zaskoczyło w odkrywaniu siebie. Dzięki temu dużo łatwiej jest mi funkcjonować i zrozumieć pewne mechanizmy, które wpływały ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Kruczek

Genetyk kliniczny, Pediatra

Poradnia Genetyczna
Wieniawskiego 64
Kraków

Bardzo dobra, kompetentna lekarka, bardzo dobre podejście do dzieci :)
{'id': 41515, 'name': u'Rudawa'} Coach
                                       mgr Jolanta Uran-Gędłek

mgr Jolanta Uran-Gędłek

Coach, Psycholog kliniczny

JUG TRAINING (siedziba firmy)
Nad Rudawką 58
32-064 Rudawa

wyjatkowa osoba .niezwykłe doświadczenie przepracować swoje problemy z taka osoba .brałam udział w wielu spotkaniach i konsultacjach z psychologami , terapeutami i trenerami rozwoju zawodowego ….z cala pewnoscia porady ….rozmowy z Jola to cos najlepszego co mnie spotkało. dodam ze zachęcam każdego kto chce znaleźć swoja sciezke ...zrozumieć i poznac bledy ...dokonac przemyśleń w pełni polecam .szczególnie gdy nam zależy na byciu dobrze przygotowanym menagerem .rozwój na takich stanowiskach to ...
Opinia dodana przez: donata
Świetny specjalista, dokładnie wszystko mieliśmy wytłumaczone, wreszcie ktoś nam powiedział dlaczego mieliśmy problemy z ciążami.

dr n. med. Ewa Obersztyn

Przychodnia Specjalistyczna PROSEN
Płocka 17 lok. 23
01-231 Warszawa

Do pani doktor trafiliśmy z rekomendacji przyjaciół, którym dr Obersztyn pomogła kiedy starali się o dziecko, nas również nie zawiodła, kompetencja, rzeczowość a przy tym mnóstwo empatii, po prostu Genialny genetyk, przez duże G!

lekarz Monika Siołek

Leszczyńska 27
25-321 Kielce

Kobieta o profesionalna..komunikatywna..dobrze precyzuje pytania..slucha..szczera..majaca dobry kontakt z pacjentem. Jestem pod wielkim wrazeniem i pewnie inni sa tego samego zdania
Opinia dodana przez: Bozena

dr n. med. Antoni Pyrkosz

MEDICINE Twoi Lekarze
Katowice
40-698 Katowice

Znakomity specjalista, ogromna wiedza, opanowany, spokojny, świetne podejście do pacjenta, oby jak najwięcej takich lekarzy.
{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Terapeuta
                                       mgr Anita Zontek-Sajnoga

mgr Anita Zontek-Sajnoga

Terapeuta, Psycholog kliniczny

Gabinet Pomocy Psychologicznej Anita Zontek-Sajnoga
Kustronia 15 lok. 1
43-300 Bielsko-Biała

Wyśmienity psycholog, cudowna i ciepła osoba. Podejście do pacjenta,to pełen profesjonalizm. Oby takich psychologów było więcej.
Opinia dodana przez: Iwona

mgr Anna Juźwiuk

Terapeuta, Psychoonkolog

Pracownia Psychoterapeutyczna Anna Juźwiuk
xx
Bielsk Podlaski

Czas spędzony w gabinecie Pani psycholog był bardzo pomocny. Pani psycholog pomogła nam rozwiązać problemy dojrzewającej córki, kompleksowo zaopiekowała się całą rodziną. Polecam z całego serca i wyleczonej duszy.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Jan Gosztyła

mgr Jan Gosztyła

Psycholog dziecięcy, Psycholog kliniczny

Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień w Rzeszowie
ul. Siemieńskiego 17
Rzeszów

Pomógł mi, gdy miałem zatrzymane prawo jazdy. Miło i rzeczowo ze mną porozmawiał. Nie prawił morałów, nie wzbudzał poczucia winy. Z szacunkiem odnosił się do mnie. Poinstruował, co mam dalej robić. Takiej pomocy potrzebuje człowiek, gdy znalazł się na życiowym zakręcie.

mgr Robert Radwański

Psycholog kliniczny, Psychoterapeuta

Warszawska 40/1a
40-080 Katowice

Miałam okazje odbyć terapie u pana Roberta ok 2 lata temu i i do dziś uważam, że to była najlepsza decyzja w moim życiu. Polecam tego człowieka, tam możesz czuć się bezpiecznie

dr n. med. Lech Dudarewicz

Genetyk kliniczny, Ginekolog położnik

Kamińskiego 30/3
90-220 Łódź

Niesamowicie uprzejmy lekarz, poświęcający pacjentce dużo czasu. Na wizycie wszystko tłumaczy, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Ogromna wiedza i super podejście do pacjenta. Po badaniach przeprowadzonych przez d. Dudarewicza wreszcie odetchnelam, że z moim dzieckiem wszytsko dobrze. Warto bylo na badania dojeżdżać prawie 200 km. Polecam z czystym sumieniem każdej ciężarnej.
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Angelika Wawrzkiewicz-Witkowska

Genetyk kliniczny, Ginekolog położnik

Poradnia Wielospecjalistyczna "Centrum"
Pułaskiego
Zabrze

Panią doktor można polecić z czystym sumieniem. Podejście do pacjenta, wiedza, udzielanie informacji, życzliwość, zaangażowanie i wiele więcej na najwyższym poziomie! Pod opieką Pani dr czułam się bezpieczna i pewna tego, że wyprowadzi moje zdrowie "na prostą". Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Paweł Blecharz

Onkolog, Ginekolog onkolog

ulica Garncarska 1
31-115 Kraków

Pan Profesor Paweł Blecharz to bardzo wspaniały lekarz i przede wszystkim człowiek.Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, miły i życzliwy. Wspaniały fachowiec - profesjonalista. Polecam Pana Profesora.Dziękuję za wszystko. Wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Marta