Lekarze Zabrze

lekarz Bolesław Babel

ulica Zamenhofa 9/7
41-813 Zabrze

Byłam u pana doktora pierwszy raz w placówce "Zdrowie" na Słodczyka. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty i oszołomiona ilością czasu mi poswieconego. Ilość badań bardzo duża, wszystko dokładnie wytłumaczone i omówione. Leczenie ustawione,wszystko zapisane na dodatkowej kartce.Podejście do pacjenta wg mnie świetne. Kompetencja przez duże K ! Polecam wszystkim potrzebującym dobrego okulisty.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Robert Szylo

Wolności 321/5/7
41-800 Zabrze

Fantastyczny lekarz. Konkretny i sympatyczny. Mam pełne zaufanie do kompetencji Pana Doktora. Polecam!

dr Lidia Kajdas

ul. Władysława Broniewskiego 5/45
41-800 Zabrze

Razem z moją Tosią jesteśmy bardzo zadowoleni, ze możemy leczyć sie u tak dobrego lekarza. Zawsze Pani Doktor potrafi wszystko wytłumaczyć w tani sposób, że wychodząc z gabinetu jestem z mężem pewna, że wszystko wiemy na temat danej choroby jaka przechodzi nasze dziecko. Lekarz godny polecenia!!!
Opinia dodana przez: Pamela

lekarz Grzegorz Swalarz

Chirurg dziecięcy

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica 3-go Maja 13
41-800 Zabrze

Lekarz z wieloma opiniami w Internecie- wszystkie prawdziwe - godny polecenia. Przyjmuje w Katowicach ul Kościuszki 175 GabinetyMed.pl
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Małgorzata Rusek

Alergolog, Pediatra

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Wspaniały lekarz. Pełen empatii i wyrozumiałości. Pani doktor patrzy na pacjenta całościowo. Zbiera dokładny wywiad i dostosowuje terapię do efektów. W razie pogorszenia stanu zawsze znajdzie miejsce, aby pacjenta przyjąć. Polecam serdecznie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. !
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Janusz Blank

Wolności 126a
41-800 Zabrze

Pan doktor bardzo profesjonalnie traktuje pacjentów. Jest wyjątkowo cierpliwy i spokojny. Zawsze tłumaczy przebieg leczenia i chętnie odpowiada na pytania pacjenta. Jego cierpliwość i usposobienie dobrze wpływają na dzieci podczas wizyty, nawet jeśli wcześniej bały się dentysty.

lekarz Romuald Wojnicz

ul. Jana Brzechwy 5
41-807 Zabrze

Wspaniały fachowiec od 12 lat ratuje mi życie , choruję na kardiomiopatię rostrzeniową .12 lat temu diagnoza innego lekarza ,tylko przeszczep serca . Profesor uratował moje serce i utrzymuje mnie przy życiu na własnym sercu.
Opinia dodana przez: Waldemar

lek. dent. Joanna Wegiera

MA-DENT
Kochanowskiego 29
41-819 Zabrze

Wizyta była bez stresowa. Polecam z całego serca. Pani doktor jest kompetentna, udziela pełnej informacji i to rzeczowej informacji, a co również jest bardzo istotne dla pacjenta - jest bardzo miła.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Ewa Podolecka

ul. 3 Maja 25/9
41-800 Zabrze

Pani doktor bardzo przyjemna, cierpliwa, uśmiechnięta i rzetelna. Wizyty u niej zawsze należały do przyjemnych. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Monika Karlikowska

Hepatolog, Internista

Zabrze

Cudowna, wspaniała, uśmiechnięta i niezwykle miła pani doktor, pomijam już wygląd, bo dużo by pisać..byłem mega zadowolony:)
Dziękujemy Panie Doktorze za usunięcie stwora guza-Neuroblastomy,jestesmy bardzo wdzięczni za udaną operację i jego całkowite usunięcie.całe życie będziemy dziękować...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Aleksandra Krzemień

ulica Miła 4
41-810 Zabrze

Fenomenalny lekarz, w mojej opinii z powołania. Wybitny specjalista. Diagnozy zawsze trafne. Nigdy się nie zawiedliśmy. Korzystamy z usług Pani doktor od 2013 roku. Polecam każdemu rodzicowi.
Opinia dodana przez: Kamil C

lekarz Roman Lewandowski

Pracownia Rezonansu Magnetycznego
ulica 3-go Maja 13-15
41-902 Zabrze

W dniu 15 grudnia 2021 r. odbyłem wizytę u dr Romana Lewandowskiego . Pan dr okazał się lekarzem uprzejmym, grzecznym i ciepłym. Wzbudził moje zaufanie. Rozmowa przebiegała rzeczowo, dotyczyła moich guzków na płucach. Wyjaśnienia były konkretne i zrozumiałe. Wyszłem zadowolony. Całum sercem polecam dr R. Lewandowskiego. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Ignacy Dobrewski

lek. dent. Mariola Karłowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ulica Franciszkańska 2B 8
41-800 Zabrze

Stomatolog godny polecenia, trafiłam do niej z tzw. beznadziejnym przypadkiem, z którym inni nie umieli sobie poradzić. Wszystko skończyło się dobrze i od kilku lat w raz z rodzina korzystamy z usług tej Pani i jak do tej pory jesteśmy b.zadowoleni
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Beata Adamus-Sitkiewicz

ulica Jordana 2
41-808 Zabrze

Pani doktor jest lekarzem z powołania. Posiada odpowiednie podejście zarówno do dorosłego, jak i małego pacjenta. Dla mnie jako rodzica ważne jest by lekarz posługiwał się nie tylko specjalistycznymi określeniami, ale również posiadał umiejętność wytłumaczenia obecnego stanu zdrowia dziecka w sposób jak najbardziej przystępny. Pani doktor pomogła nam wyleczyć oko niemowlaka, dzięki czemu ominął nas pobyt w szpitalu.
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Ewa Pyzik

ulica Kruczkowskiego 29 g
41-813 Zabrze

Miejsce zdarzenia: HELMED Helenka Zabrze. Pani dr to Lekarz z powołania i na dodatek konkretna. Podobał mi się proces wyproszenia osoby wcześnie urodzonej, która się wepchała w drzwi przede mną mimo, iż jednoznacznie zostałem wywołany. Ekspresowa diagnoza i dokładne wyjaśnienie propozycji badań *ovid.... gdyż może być inny kierunek leczenia. W moim odczuciu pani dr niezwykle kompetentna, uprzejma z kompleksowym spojrzeniem i jeśli miałbym komukolwiek polecać, to 100% panią dr.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Małgorzata Kaszuba

Radiolog

ulica Kowalska 14/1
41-800 Zabrze

Wnikliwy radiolog,który nie pomija niczego,nawet najmniejszych zmian. Opis dokładny i rzetelny w kierunku onkologicznym. Bardzo Dziękuję za opis mojego TK.
Opinia dodana przez: Paweł K

lekarz Ewa Grzywna-Rozenek

Gabinet Lekarski Zabrzańskiego Towarzystwa Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski
ulica Wyciska 5
41-806 Zabrze

P.Ewa to nie tylko wspaniały specjalista ale także cudowny człowiek.Poświęca pacjentowi tyle czasu i uwagi,że zawsze pomaga w potrzebie.Szczerze polecam -zadowolona pacjenka.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Maciej Szczębara

Urolog

Pracownia Rezonansu Magnetycznego
ulica 3-go Maja 13-15
41-902 Zabrze

Jestem pod opieką Pana doktora odkilku lat jestem bardzo zadowolony bardzo dociekliwie sprawdza wyniki zaordynowanych badań laboratoryjnych.Jeśli wyniki nie są dobre okazuje swoje zaniepokojenie ale wynika to z Jego troski o pacjenta serdecznie polecam Pana Szczębare jako świetnego fachowca w swojej profesji.
Opinia dodana przez: ryszard

lek. dent. Urszula Żurawska-Kapko

Zakład Rehabilitacji
Leona Kruczkowskiego 36
41-813 Zabrze

Bardzo kompetentny, doświadczony lekarz. Fachowość, precyzja i niezwykła sumienność w wykonywaniu zawodu. Rzetelność , zaufałam Pani doktor około 25 lat temu i nic do dziś się nie zmieniło. Mając blisko 60 lat w dalszym ciągu mam wszystkie swoje zęby.. Polecam bez wahania Panią doktor, wspaniały lekarz.
Opinia dodana przez: Elżbieta