Lekarze Bielawa

lek. dent. Marcin Cwajda

Paderewskiego 2 (Kinesis)
58-260 Bielawa

Pan doktor to profesjonalista. Ma super podejście. Uważnie wysłucha pacjenta i tak jak obiecał nic nie bolało. Polecam!

lekarz Anna Orasińska

Lekarz rodzinny

Medicus
58-260 Bielawa

Pani doktor jest pediatrą, który opiekuje się moją 15 miesięczna córeczka. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z usług Pani doktor. Jak do tej pory Pani doktor zawsze pomogła nam z różnymi problemami z jakimi udaliśmy się do niej. Oprócz fachowej porady lekarskiej (doboru leków, zlecenia fachowych badań, skierowaniu do szpitala) pani doktor służy nam również poradami związanymi z rozwojem dziecka itp. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: RadekS

lekarz Godwin Kanu

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Położniczo - Ginekologiczna, Lekarz Godwin Kanu
Marii Konopnickiej 38
58-260 Bielawa

Bardzo dobry lekarz godny polecenia, cierpliwy wszystko dokładnie wytłumaczy wspaniałe podejście do kobiet
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Barbara Płonka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Osiedle 25-lecia 31/18
58-260 Bielawa

Witam Pania, chcialbym zapytac, czy sp. Stefan Plonka z Rzeszowa, byl moze Pani bratem, lub kuzynem. On byl moim kuzynem i wlasnie dowiedzialem sie od kuzyna z Rzeszowa, ze nie zyje od kilku lat. Serdecznie pozdrawiam. Tadeusz Klesk Monachium.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lek. dent. Katarzyna Niemczyk-Machała

Oś. XXV-lecia 49/20
58-260 Bielawa

Bardzo cierpliwa i wyrozumiała dla dzieci, każda czynność wcześniej dokładnie wytłumaczona.Moja zrażona wcześniejszymi doświadczeniami 9 Letni córka Stwierdziła ,że Pani Kasia jest najlepszym dentystą na świecie.(rwaliśmy 4 mleczaki i jesteśmy w trakcie leczenia 6)serdecznie Polecam
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Anna Wiśniewska

Żeromskiego 41/bud.B
58-260 Bielawa

super specjalista z wzorowym podejściem do pacjenta!wyleczyła mój uśmiech i zachowała zęby, których lekarz chciał się już pozbyć.Jestem wdzięczny i polecam!
Opinia dodana przez: Krzysztof

Agnieszka Gawlik

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Agmed
3 Maja 31
58-260 Bielawa

Profesjonalne podejście do klienta i świetna obsługa. Polecam

mgr Wioletta Kania

Psycholog

Agmed
3 Maja 31
58-260 Bielawa

Indywidualne podejście . Maximum poświęconego czasu i pełen profesjonalizm. JESTEM POD WRAŻENIEM DOŚWIADCZENIE TAK MŁODEJ OSOBY.

lekarz Danuta Twardak

Dermatolog

Karola Marksa 10 A
58-260 Bielawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Skuteczne leczenie oraz odpowiedź na różne inny pytania, które postawiłam w trakcie wizyty. Kompetentny i uprzejmy lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Janina Szynkowska-Antczak

Anestezjolog, Neurolog

Obrońców Westerplatte 1 lok. 3
58-260 Bielawa

Lekarz, który naprawdę leczy.Bardzo kompetentna, wie co robi. Miła i bardzo rzeczowa. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Dana

lekarz Karolina Ratajczak

Internista, Diabetolog

Karola Marksa 10 A
58-260 Bielawa

Umieściłam już opinię o Pani doktor, ale powtórzę, bo mogła nie wejść. Dzięki Pani Doktor - moja rozchwiana cukrzyca (lekarki z DPSu, gdzie "rezyduję" od ponad pięciu lat - nie były łaskawe zająć się mną poważnie) - została po 3 miesiącach poddania się zmianie leczenia w dużym stopniu uregulowana. Pani Doktor zmieniła terapię (leki, insulinę), która przyniosła widome efekty. Jest miła, przystępna, a nade wszystko efektywna. Oczywiście , pozostanę pod ...
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Tomasz Pawlica

Specjalistyczna Poradnia Lekarska "SULUBRIS"
ulica I. Paderewskiego 5

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Mirosława Okowińska

Neurolog

SPECJALISTYCZNY GABINET NEUROLOGICZNY I AKUPUNKTURY
ul. Sobieskiego 19 A
58-260 Bielawa

bardzo pozytywnie Pani dr to bardzo dobry specjalista neurologii i wspaniały człowiek , stawia trafne diagnozy wiem coś na ten temat bo się leczę u niej
W cenie wizyty miałam usg i cytologię. Bardzo przyjemny człowiek, wszystko dokładnie tłumaczy, wyjaśni... wyniki badań można konsultować telefonicznie, nie trzeba płacić za kolejną wizytę

lek. dent. Monika Bajda-Ciszewska

Specjalistyczna Poradnia Lekarska "SALUBRIS"
Paderewskiego 5
58-260 Bielawa

Leczę się u niej już kilka lat jest osobą bardzo sympatyczną i wzbudzającą zaufanie bardzo łatwo nawiązać z nią kontakt i muszę powiedzieć że jest naprawdę dobrym stomatologiem

lekarz Barbara Witkowska

gen. Grota-Roweckiego 8f
58-260 Bielawa

Wykonała profesjonalnie badania, dobrze wytłumaczyła co i jak, miła i uprzejma, polecam tą lekarkę .
Opinia dodana przez: Mateusz

mgr Miroslawa Okowinska

Neurolog

SPECJALISTYCZNY GABINET NEUROLOGICZNY I AKUPUNKTURY
ul. Sobieskiego 19 A
58-260 Bielawa

polecam każdemu kto tylko potrzebuje dobrej i fachowej pomocy.

lekarz Jan Pędziwiatr

Reumatolog, Internista

Berlinga 41A
Bielawa

Super lekarz ze specyficznym poczuciem humoru, ale bardzo dobrze wie co robi i trafnie stawia diagnozy i leczy. Nie wywyzsza sie, a wizyty sa bardzo mile:) Naprawde polecam, a sama lecze sie u niego od lat:)

lekarz Aldona Dąbrowska

Marksa 3
58-260 Bielawa

Bardzo dobre podejście, do pacjenta.:). Godny polecenia 5,0 Pani Aldona jest wspaniałym lekarzem.Z oddaniem podchodzi do swoich obowiązków.Jest również wyrozumiała i obiektywna.Z szacunkiem podchodzi do swoich pacjentów i jest uprzejma.Od dziecka mnie leczy i zawsze bylem zadowolony z efektów jej leczenia.

mgr Bartłomiej Izydorczyk-Styś

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacji "GAJA"
Piastowska 58
58-260 Bielawa

Bardzo dobry rehabilitant. Wielokrotnie pomógł mi w dolegliwościach bólowy. Pierwszy raz trafiłem do niego z "wypadniętym" dyskiem. Lekarz zastępujący mojego pierwszego kontaktu stwierdził, że to tylko naciągnięcie mięśnia, a mnie tak bolało, że już nogami nie mogłem zbytnio poruszać, chodzenie sprawiało wielki ból. Po wizycie w kilka dni zapomniałem wogóle, że miałem takie dolegliwości. Od tamtego czasu z róznymi bólami pleców, bioder itp. udaję się własnie do tej osoby i ...
Opinia dodana przez: RadekS