Filtruj terminy

Ginekolog Położnik Bielawa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Położniczo - Ginekologiczna, Lekarz Godwin Kanu
Marii Konopnickiej 38
58-260 Bielawa

Bardzo dobry lekarz godny polecenia, cierpliwy wszystko dokładnie wytłumaczy wspaniałe podejście do kobiet

Opinia dodana przez: Marta

Marksa 3
58-260 Bielawa

Mam niemiłe doświadczenia z tym lekarzem. Moją pierwszą ciążę zdiagnozował jako zagrożoną, chodziłam na wizyty NFZ do Seredy od początku ciąży do 4 miesiąca. Byłam szpikowana hormonami podtrzymującymi ciążę (dodam, że od początku ciąży czułam się super, nic mi nie dolegało), zarówno w zastrzykach w gabinecie jak i kilogramami tabletek w domu - wynik z tego taki że przytyłam 15 kg do końca 4 miesiąca. Miałam dość! Poszłam na wizytę do innego lekarza, który złapał się za głowę widząc jakie leki przepisał mi Sereda. Według drugiego lekarza wszystko z ciążą było w porządku i te hormony podtrzymujące były zupełnie nie potrzebne, tym bardziej ze nie miałam jakichkolwiek objawów niepokojących. Kazał natychmiast odstawić leki i brać tylko i wyłącznie witaminy dla kobiet w ciąży. Od tego czasu więcej do Seredy nie poszłam. Dodam jeszcze, ze Sereda nie pozwolił mojemu mężowi wejść do gabinetu na badanie USG, żeby mógł zobaczyć jak wygląda jego rozwijające się dziecko, powiedział "tu nie ma co oglądać" - przykro mi się wtedy zrobiło bardzo. No i słowa "ciąża jest zagrożona i nie wiem czy coś z niej będzie" to już był szczyt chamstwa ze strony Seredy.
Wspomnę jeszcze, że szpikował hormonami większość moich koleżanek, które były w ciąży a jednej w 5 miesiącu ciąży na wizycie powiedział że jej dziecko jest chore i nie wiadomo czy urodzi się "normalne" - urodziła w terminie zdrową córkę!
Proszę o dokładne zastanowienie się czy warto iść na wizytę do tego "lekarza"! Na NFZ przyjmuje także lekarka w Dzierżoniowie, ja osobiście Seredy nikomu nie polecam - ten starzec powinien już przestać leczyć bo tylko krzywdę robi kobietom.

Osiedle Włókniarzy 6/11
58-260 Bielawa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Przychodnia Miejska "
ulica Wolności 148

Marksa 17/1