Bardzo dziękuję Pani Doktor. Jest Pani wspaniałym człowiekiem-dziękuję bardzo za opiekę nad moim dziadkiem.

Pani doktor pełna ciepła i dobra Kobieta przez duże "K", poświęciła mi tyle czasu , ile potrzebowałam podczas wizyty, w bardzo przystępny sposób przekazała mi zalecenia i informacje dotyczące stanu zdrowia i tego co się dzieje w organizmie. Mało który lekarz potrafi powiedzieć konkretnie o co chodzi-bez owijania w bawełnę-czasem postawienie diagnozy wymaga odwagi, a Pani doktor przekazuje pewne rzeczy w bardzo delikatny ale i maksymalnie precyzyjny sposób. Mało już jest takich lekarzy. Czytałam wcześniejszą opinię o Pani Doktor-dość negatywną i nie rozumiem jak ludzie mogą pisać takie bzdury-jak ktoś sam nie jest w porządku to chyba specjalnie robi złą reklamę innym ludziom-Pani Doktor jest wspaniałą osobą, ja się nie zawiodłam, choć wcale nie usłyszałam dobrych informacji, to i tak jestem wdzięczna za szczerość, konkrety i wyrozumiałość. Super lekarka

Na Panią doktor trafiłem w bardzo ciężkim momencie życia dla całej naszej rodziny. Pani Doktor Ewa pełna wyrozumiałości i wrażliwości osoba, rzeczowo przekazuje informacje o stanie zdrowia, informuje w sposób przystępny dla pacjenta, co dzieje się ze zdrowiem, jak postępować i co należy robić. Nie znam lepszej Doktor medycyny-w 100% skupia się podczas rozmowy na danym problemie, badaniach, lekach...Pani Doktor ma ciężkie zadanie z uwagi na swój zawód i specyfikę pracy-oby wszyscy lekarze pracowali w taki sposób i byli tacy jak Dr. Ewa. Za wszystko bardzo serdecznie dziękuję.

Lekarz warty polecenia. Wrażliwa, profesjonalna. Zawsze znajduje czas dla pacjentów, stara się rozwiązać każdy zdrowotny problem .

Lekarz warty polecenia.
Wrażliwa, profesjonalna.

Pani doktor pełna empatii i życzliwości zarówno do pacjentów jak i rodzin. Kompetencja. Lekarz godny polecenia.

Pani doktor pełna empatii
i życzliwości zarówno do pacjentów jak i rodzin.
Kompetencja. Lekarz godny polecenia.

Pani doktor pełna empatii
i życzliwości zarówno do pacjentów jak i rodzin.
Kompetencja. Lekarz godny polecenia.

Sumienna, chętnie pomaga. Zawsze dobrze poradzi. Pilnuje badan. Zwraca uwagę na wykonywanie badan. Jestem od lat u pani doktor.

Jest lekarzem dobrym i kompetentnym. Od lat leczę się u Pani doktor. Zawsze wysłucha pacjenta, dobrze dobierze leki, które pomagają. Polecam

Pani doktor bardzo pewna siebie, na tyle że nie musi badać pacjenta po prostu spojrzy na Ciebie i już wie co Ci jest... nie mówiąc już o tym że nie słucha pacjenta. Ona wie lepiej i koniec....