Ginekolog Położnik Człuchów

Człuchów

Takim powinien byc dobry lekarz. Mowi stanowczo i na temat.Jest rzeczowy i troskliwy.Strasznie sie balam cc,ale w jego rekach czulam sie biezpiecznie.Zdecydowanie polecam -zwlaszcza ze lekarz nie robi roznicy miedzy pacjentka przyjmowana prywatnie czy na kase chorych.
I.Zmuda-Trzebiatowska

I.Zmuda-Trzebiatowska

lekarz Darek Pigoński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Człuchów

Lekarz,który nie zwraca uwagi na pacjentkę tylko dlatego,że jest pacjentką innego lekarza nie powinien leczyć.Przekonałam się o tym w bardzo ciężkim dla mnie czasie tzn.przy pierwszym poronieniu.W trakcie czterodniowego pobytu w szpitalu ani razu nie zamienił ze mną ani słowa,i nie przesadzam.Jedyne słowa które słyszałam to były te skierowane do pielęgniarek,o usg prosiłam trzy dni i zrobił mi oczywiście bez słowa wyjaśnienia.I WCALE SIĘ NIE DZIWIĘ,ŻE WIĘKSZOŚĆ PACJENTÓW WYBIERA SZPITAL W CHOJNICACH,BYŁAM TAM DWA RAZY (drugie poronienie i ostatnio szczęśliwie PORÓD ) I TAM KAŻDY LEKARZ TRAKTUJE PACJENTKI JEDNAKOWO.

Niepubliczny Zakłąd Opieki Zdrowotnej "ARS MEDICA"
Hubala 19

Przychodnia Lekarska "SANUS-MED"