lekarz Halina Groszewska

3,5
3,6
3,9
3,5

Jestem wdzięczna Pani doktor za można powiedzieć darowane drugie życie. To Pani doktor nie odpuściła i skierowała mnie do kardiologa i tak to się zaczęło. Jestem osobą dorosłą i dzisiaj już po zabiegu na sercu. Moje szczęście, że w odpowiednim czasie zmieniłam lekarza rodzinnego. Nie wiem, co dalej ze mną by było, bo czułam się już naprawdę bardzo źle i coraz słabsza. Zabieg był konieczny. To Pani doktor wyczuła, że coś z moim sercem nie tak. Miałam wrodzoną wadę serca a każdy wmawiał mi, że nic mi nie jest nie ...

To Pani doktor wyczuła, że coś z moim sercem nie tak. Miałam wrodzoną wadę serca a każdy wmawiał mi, że nic mi nie jest nie mówiąc już o jakichkolwiek badaniach.
To bardzo dobra Pani doktor. Polecam niezdecydowanym pacjentom.

Krystyna

Doktor Groszewska to najlepszy lekarz jakiego spotkalam.W pelni kompetentna,tlumaczy chorobe i metode leczenia.Bardzo uprzejma i zyczliwa.Do dzieci ma super podejscie.Pisze tak bo uwierzcie mi ,ze spotkalam na swojej drodze sporo lekarzy i nikt nie mogl pomoc mojej coreczce,nikt nie potrafil okreslic na co choruje,az w koncu trafilam do Doktor Groszewskiej i zaczela leczyc moja coreczke i wkoncu jestesmy na dobrej drodze bo potrafila okreslic co jej dolega i podjela wlasciwe leczenie.Lekarz godny polecenia naprawde.AF

Poświęca aż zadużo czasu dla jednego pacjeta w pełni kompetętna, jesli czasem komuś sie wydaje że przsadza z diagnoza to po to aby nie zlekceważyć proplemu. A jeśli sie komuś nie podoba że czasem ponażeka to do diabła są inni pediatrzy i życze powodzenia u innych i potem nie dziwcie sie że wychodzicie od innego pediatry i nie wiecie na co dziecko jest chore i jak leki mu podac u Pani Groszewskiej to nie do pomyslenia zreszta wystarczy zobaczyć ilośc pacjentów na poczekalni tej na kase chorych i w prywatnym gabicecie

jest bardzo kompetentna ma bardzo dobre podejście do dzieci jest miła i przystępna polecam wszystkim a zwłaszcza mamom z małymi pociechami i jedynie co mnie wkuża to jest to że przed jej gabinetem jest zawsze pełno pacjentów ale to świadczy o tym że dażą ją zaufaniem

PANI DR.JEST BARDZO MIŁA I KOMPETENTNA LECZY MOJE DZIECI OD URODZENIA POLECAM SZCZERZE

super lekarz leczy mojego synka od 7 lat,jest uczuciowa i sympatyczna i chyba to swiedczy o niej jakim jest specjalista bo zawsze ma duzo małych pacjentów co oznacza ze rodzice maja do niej duze zaufanie mnie osobiscie tez leczy i jestem bardzo zadowolona z jej leczenia.DZIEKUJEMY ZA OPIEKE NAD NAMI PANI DOKTOR.MONIKA MAJER

Zdecydowanie nie polecam nikomu!!! Ostatnio jak byłam u niej z córką (2m-ce)rozebrałam ja do badania a ta w nealjepsze dyskutowala ze swoja pielegniareczka o jakichs duperelach, nie raczyla zainteresowac sie dzieckiem i choroba, o leki pyta pielegniarke bo w niby 'zapomniala'...helooł -bez przesady! To ma byc pediatra?!

Bardzo dobry lekarz pediatra. Polecam wszystkim

Bardzo dobry lekarz pediatra. Polecam wszystkim

nie polecam nikomu. wymysla dziecia choroby choc sa zdrowe. widzi tylko w swoich oczach wysypki nic wiecej . a z wyciagnieciem swoich dokumentow z tej przychodni sa ogromne problemy. ja swoje dokumenty wybieram juz 2 tydz i bez skutku

Niezrównoważona psychicznie osoba, kompletnie nie zainteresowała się chorobą dziecka natomiast bardzo ubolewała nad swoim losem -''że ma jeszcze tylu pacjentów na poczekalni'' jakby tego było mało nie potrafiła przypomnieć sobie nazw leków. Totalna pomyłka -nie lekarz!!!