Ginekolog Położnik Iłża

27-100 Iłża

Bardzo polecam Pana Mateusza. Super lekarz zawsze znalazł czas nawet w nocy gdy poród się już zaczol odebrał telefon i był bardzo miły.

lekarz Anna Wilczyńska

Ginekolog położnik, Ginekolog

27-100 Iłża

czuję się bezpieczna pod opieką lek. Wilczyńskiej ;) dobrze rozumie potrzeby kobiet, ma wyczucie, takt i profesjonalizm.

Czachowskiego 36
27-100 Iłża

Pani doktor prowadziła obie moje ciąże. Córcie urodziły się w latach 2003 i 2009. Obie ciąże były zagrożone i musiałam być przez jakiś czas hospitalizowana. Byłam otoczona dobrą opieką ze strony lekarki jak i personelu w szpitalu w Iłży, zawsze usłyszałam odpowiedź na wszystkie zadane przeze mnie pytania. Polecam!!! Lekarka nie cacka się, jest rzeczowa i nie rozczula nad pacjentkami, ale to jeszcze nie świadczy, że jest złym człowiekiem i specjalistą w swojej dziedzinie.

Opinia dodana przez: Kika0312

27-100 Iłża

Omijajcie szerokim łukiem, Szanowny Pan robi łaskę że grzeje stołek w przychodni... Totalny brak kompetencji. Jak nie umie odpowiedzieć na pytanie - to napyskuje pacjentce. Jedyne co potrafi to wypisywać recepty na pigułki i inne leki (przepisał mi bez zastanowienia lek, który jak się później okazało bardzo by mi zaszkodził i był zupełnie oderwany od moich problemów). Zignorował problem zaburzeń miesiączkowania - usłyszałam że taka moja uroda (prywatnie okazało się że mam poważne problemy z którymi walczę już kilka lat - bo Wójcik się nie poznał w porę). Powinien już dawno wnuczki bawić a nie leczyć!!!!!

Jakubowskiego 6/6

SPZZOZ Szpital w Iłży