Ginekolog Położnik Jasło

Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek med Radoslaw Pierz
ul. Baczyńskiego 15
38-200 Jasło

Świetny i bardzo miły lekarza godny polecenia umie wytłumaczyć a nie straszyć pacjeta. Facet z wysoką kulturą osobistą,który szanuje pacjentów. Niezmanieryzowany pod kątem pieniędzy i nie przyjmuje na sztukę byle jak najwięcej 😀 POLECAM!!!

Kochanowskiego 6
38-200 Jasło

Będąc w sumie na wizytach u kilku lekarzy, pan dr Źrebiec jest dla mnie bezkonkurencyjny. Jest z pewnością osobą kompetentną, uprzejmą, o wysokiej kulturze osobistej. W moim przypadku wzbudził 100% zaufanie od pierwszej wizyty. Nie podejmuje pochopnych decyzji, nie zniechęca, a wręcz przeciwnie. Pomaga podjąć decyzje, doradza a nie pozostawia pacjentkę samą sobie. Ja uważam, że wystarczająco wszystko tłumaczy, poza tym ważniejsze, żeby on wiedział co robi. Uważam, że opinie, które się tutaj pojawiły, że za mało tłumaczy i że nie poświęca zbyt wiele czasu są krzywdzące, ponieważ czasu poświęca zdecydowanie wystarczająco, a jak komuś za mało tłumaczy to wystarczy zadać dodatkowe pytania, a z pewnością odpowie. Podsumowując, uważam, że dr Jacek Źrebiec jest jednym z najlepszych lekarzy i z pewnością jest wart polecenia.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KEMED" Sp. z o.o.
ulica Mickiewicza 108 c
38-200 Jasło

Doktor Szpak to najlepszy lekarz w Jasle. Wszystko wytlumaczy i uspokoi. Bardzo delikatny i troskliwy. Polecam

Krystyna Kulon

Ginekolog położnik, Cytolog

Jasło ,ul. Kołłątaja 18
38-200 Jasło

Lepszej lekarki nie mogłam spotkać! Kompetentna, miła i zainteresowana pacjentką

Marek Bernat

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE DR MASTEJ S.C.

Jasło

dobry lekarz, na prawde polecam, bardzo mi pomogl i wszystko wytlumaczyl. Polecam bardzo goraco. Jeden z najlepszych lekarzy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KEMED" Sp. z o.o.
ulica Mickiewicza 108 c
38-200 Jasło

Bardzo niemila pani doktor obojetna na chorobe pacjenta.Podczas badania ginekologicznego malo delikatna.' Bylam w Przychodni doktor Mastej na NFZ zero prywatnosci uslyszalam prosze sie rozbierac zadnego parawanu nic ,lezalam rozlozona na fotelu gdzie w kazdej chwili mogl do gabinetu wejsc kazdy .Stanowczo odradzam wizyte w tej przychodni i u tej pani doktor.Szkoda ze w tak nowej placowce nikt nie pomyslal zeby kupic chociaz glupi parawan by pacjentki mogly czuc sie komfortowo.Bylam tam pierwszy i napewno ostatni raz.Uwazam rowniez ze pani doktor Hruszcz Halina powinna udac sie na odpoczynek,dac szanse ludziom mlodym milym i sympatycznym. Nigdy wiecej tam nie pojde zrobilam to bo jedynie do tej pani doktor byl krotki termin oczekiwania na wizyte - teraz juz wiem dlaczego.Omijajcie szerokim lukiem ta przychodnie i ta pnia doktor.

ulica Jagiełły 18

ulica Ujejskiego 2