Ginekolog Położnik Kartuzy

POLECAM!
Sama do Pani doktor do Kartuz przyjeżdżam aż z Kościerzyny, uważam że nie ma lepszego lekarza.

POLECAM!
Pierwsza moja wizyta była u innego lekarza ginekologa ale znajoma kiedyś poleciła mi panią Mirosławę, od tej pory do pani doktor do Kartuz przyjeżdżam regularnie na wizyty.
Bardzo polecam panią Mirkę dziewczynom które wybierają się na pierwszą wizytę, gdybym mogła wybierać to poszłabym właśnie do niej.
Pani doktor prowadzi teraz moją pierwszą ciążę - wiem że mam najlepszą opiekę i nie boję się o dziecko. Bardzo polecam przyszłym matkom.

Powiatowe Centrum Zdrowia

83-300 Kartuzy

Przede wszystkim to bardzo dobry specjalista w swoim fachu,pewny swej wiedzy i umiejętności.Poddałam się operacji ginekologicznej,a operował właśnie doktor Ruczyński.Przed operacją przeprowadził ze mną rozmowę,ponieważ jak każdy bardzo się bałam.Tłumaczył wszystko językiem prostym,nie używał niezrozumiałych dla mnie pojęć medycznych.Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana doktora .Po operacji szybko wróciłam do zdrowia i pracy zawodowej. Polecam tego lekarza jest naprawdę dobry i przede wszystkim bardzo miły a do tego często żartuje co rozlużnia napięto atmosferę gdy kobieta musi poddawać się badaniom ginekologicznym a każda z kobiet wie jaki jest to dla kobiety stres. Jeszcze raz dziękuje Panu doktorowi za operację życzę wszystkiego dobrego - wdzięczna pacjęntka

Opinia dodana przez: Beta

ul. Sambora
Kartuzy

Wspaniały człowiek i lekarz, polecam go bardzo. Ma przeogromne doświadczenie i jest bardzo spokojny i miły. Dzięki niemu mamy cudowną córeczkę. Polecam dr Chodkowskiego wszystkim którzy mają drobne problemy z zajściem w ciążę oraz prowadzenie jej.

Kartuzy

Bardzo miły lekarz, przyjemna atmosfera w gabinecie. Można spokojnie porozmawiać i wiele się dowiedzieć. Zdecydowanie polecam!

ulica Oś. Wybickiego 19/22
83-300 Kartuzy

Chodzę do doktora odkąd pamiętam. Prowadził moją ciążę i jestem zadowolona. Dziękuję za poświęcony czas i polecam. Miły, uprzejmy i kompetentny.

Opinia dodana przez: Paulina

ul. Floriana Ceynowy 7/gab. nr 10