Tomasz Spychalski

Człowiek niepoważny. Na prośbę wizyty i sprawdzenie czy dziecko ma rumień odkleszczowy czy zwykle ukąszenie odpowiada że "nie ma szklanej kuli i nie powie co to było". Szkoda czasu

Od lat lecze dzieci u doktora Spychalskiego, może ma czasami dziwne poczucie humoru, ale dla dzieci jest mega sympatyczny a co wiele ważniejsze jest doskonałym specjalistą, nigdy nas nie zawiódł. Polecam w 100%.

Najlepszy pediatra jakiego znam.Leczy moje dzieci od 4 lat. Zawsze celna diagnoza i leczenie, antybiotyki tylko w razie konieczności. Nie ma żadnej różnicy czy wizyta jest w przychodni, szpitalu czy prywatna; zawsze pełnia kompetencji. Może Pan dr nie jest zbyt wylewny, ale nie chodzi o to żeby sobie pogawędzić tylko zbadać i zdiagnozować. POLECAM WSZYSTKIM

Uważam, że to bardzo dobry pediatra. Moja córka podczas każdej wizyty jest bardzo dokładnie badana. Nie widzę różnicy w pracy Pana doktora w szpitalu, czy podczas prywatnych wizyt. Polecam każdej mamie.

ma poprostu wszystkich w nosie i daje do zrozumienia aby przychodzić tylko przychodzić prywatnie

Bardzo dobry lekarz, celnie ocenia stan pacjenta, nie szafuje antybiotykami

Bardzo dobry lekarz, celnie ocenia stan pacjenta, nie szafuje antybiotykami

Bardzo dobry lekarz i specjalista polecam wszystkim mamom!

Bardzo dobry lekarz i specjalista polecam wszystkim mamom!

Juz nie pierwszy raz korzystałam z wizyty Pan Doktora dla mojego syna.I mogę powiedzieć bez wyrzutów sumienia co do innych pediatrów Z Kartuz iż doktor Spychalski jest NAJLEPSZYM PEDIATRĄ.Jeżeli szukasz dobrego lekarza dla swojej pociechy ,to polecam tego własnie doktora.Oceniam go na 6 z plusem