Ginekolog Położnik Kłodzko

Przychodnia Lekarzy Specjalistów "ProDiagno"
ulica Harcerzy 1
57-300 Kłodzko

Bardzo dobre podejście do pacjentki, fachowe informacje.
Mam do niego zaufanie.
Lekarz godny polecenia.

Bardzo dobre podejście do pacjentki, fachowe informacje.
Mam do niego zaufanie.
Lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Barbara

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

57-300 Kłodzko

bardzo dokładnie i z duza starannoscia obywalo sie kazde badanie bo moja ciaza byla podwyzszonego ryzyka kazde banie ktore nie bylo jednoznaczne pani doktor powtarzala i konsultowala abym mogla dotrwac do szczesliwego rozwiazania .Bardzo polecam kazdej kobiecie przed ciaza w ciazy i po.

Gabinet Medycyny Estetycznej
Rodzinna 49
Kłodzko

Pełen profesjonalizm - polecam w 100% , bardzo miłe i rzeczowe podejście do człowieka .
Na pewno będę stałą pacjentką .

Na pewno będę stałą pacjentką .

Opinia dodana przez: Małgosia

Dąbrowskiej 6
57-300 Kłodzko

byłam u niej w przychodni kolejarz w kłodzku, bo w ramach nfz. bardzo miła i straszna gaduła, ale niestety rozmawia głównie na prywatne tematy (taki typ ekstrawertyczki plotkary :) ). zamiast mówić na temat, żeby szybciej przyjąć inne czekające pacjentki, to ta pani plotkuje.szkoda trochę, bo jest delikatna i naprawdę bardzo miła. niestety w kolejarzu nie robią usg ginekologicznego więc wizyta bezsensu była a wystarczyłoby na recepcji posadzić kogoś kto by mnie aż dwukrotnie nie wprowadził w błąd i obyłoby się bez straty czasu mojego i tej pani. czy bym poleciła - raczej nie, bo mimo wspaniałego podejścia i bardzo dużej ilości empatii nie czułam się jak na wizycie u lekarza tylko raczej jak na herbatce u przyjaciółki. ale trudno było wymagać więcej jak tam nie ma żadnego sprzętu. jak nie można ani usg zrobić, ani posłuchać serca dzidziusia to nie ma o czym mówić. ale za uśmiech i życzliwość daję 5/5.

Opinia dodana przez: marta

Salus Centrum Medyczne
ulica Łąkowa 5
57-300 Kłodzko

jestem w 5 mies. ciąży (2ga ciąża) i chodzę do niego dopiero od 2óch miesięcy i tylko dlatego że nie mam już do kogo a na prywatne wizyty mnie nie stać. okropny lekarz. zupełnie brak mu podejścia do pacjentki. nie drukuje usg a jak zapytałam o płeć to powiedział że to mało istotne i nie zechciał poczekać żeby się maleństwo pokazało z przodu.w salusie jest tylko monitor dla lekarza więc pacjentka prawie nie widzi dzidziusia. lekarz nic nie mierzy, ani obwodu główki, ani dlugości kręgosłupa. i jest to pierwszy ginekolog w moim życiu który jak wkłada ten metalowy przyrząd do otwierania szyjki macicy, to robi to tak, że boli. nie potrafi się uśmiechnąć czy popatrzeć w oczy. nie mówi proszę usiąść, proszę się rozebrać, tylko siadać, rozbierać się. fatalny człowiek, ale nie mam wyjścia, bo w przychodni kolejarz nie robią usg ginekologicznego a na rynku mają zbyt odległe terminy. załamać się można. czuję że się starszemu panu po prostu nie chce już wykonywać zawodu i gdybym tylko mogła, zmieniłabym tego lekarza na innego.

Opinia dodana przez: marta
Ginekolog położnik Kłodzko lekarz Andrzej Morawski