Benedykt Pawłów

Pełen profesjonalizm - polecam w 100% , bardzo miłe i rzeczowe podejście do człowieka . Na pewno będę stałą pacjentką .

Na pewno będę stałą pacjentką .

Przez 10 lat leczenia żaden lekarz nie mógł poradzić sobie z moim schorzeniem. Przez ten czas mój stan bardzo się pogorszył. Wówczas lekarz prowadzący polecił mi Dr Pawłowa - od przypadków beznadziejnych. Od 10 lat cieszę się dobrym zdrowiem, i tym że nareszcie trafiłam na profesjonalnego lekarza. Szczerze polecam!

lekarz z powołania, kompetentny. Fakt ze miewa humory, ale przy takiej liczbie pacjentów nie ma się co dziwic. Polecam z czystym sumieniem ale nie wkurzajcie go bez potrzeby :D

Polecam !!! dwie ciąże przeprowadzone z moim 100% zadowoleniem i badania,leczenie poza ciążami również.Więc jeśli szukacie dobrego lekarza to dzwońcie właśnie do niego!

Polecam! Pan Doktor czasami ma swoje humory - tak to prawda, natomiast nie traci na swoim profesjonalizmie. Jest naprawde świetnym lekarzem!

chodziłam do tego lekarza wraz z moim narzeczonym, zawsze kompetenty, uprzejmy. Bardzo dobrze dobrał mi tabeltki antykoncepcyjne LOGEST.

Jak najbardziej jestem zadowolona doktor prowadził moje 2 ciąże i jak najbardziej wszystko przebiegło pozytywnie ze spokojnym sumieniem moge polecic tego lekarza

Jestem bardzo zadowolona !!! Bardzo dziękuję za mojego kochanego synka :) który na świecie pojawił się właśnie dzięki doktorowi :)

Polecam każdej kobiecie tego lekarza. Poszłam na wizytę kontrolną, pan dr przy okazji znalazł torbiel Nabotha, który został przez niego natychmiast usunięty w ramach tej jednej wizyty. Po 2 tygodniach przyszłam na wizytę kontrolną, za którą nie płaciłam już. Pan doktor jest bardzo kompetentny, wzbudza moje zaufanie. Atmosfera w gabinecie jest kameralna, nie czułam się nieswojo, jak u innych ginekologów kłodzkich.

Dzięki Panu doktorowi mam zdrowego synka. Ciąża z cholestazą prowadzona w komfortowych warunkach przy asyście znakomitego specjalisty i człowieka godnego zaufania, który traktuje swój zawod z należytą powagą i starannością. Lekarz z powołania.