Benedykt Pawłów

Dr Pawłów prowadził moje dwie ciąże i w 100% mogę polecic innym kobietom.Jest fachowcwem w swoim zawodzie i jestem bardzo zadowolona z jego opieki medycznej.Szczerze polecam i życzę pozytywnych wrażeń.Agnieszka.

Świetny lekarz! Prowadzi moja pierwsza ciaze i jest naprawde kompetentny! W 100% lekarz!!! Patrzac na innych PSEUDO-LEKARZY dr. Pawłów jest na podnium numer 1!!! Bezapelacyjnie...POLECAM!!!

jest zawsze bardzo uprzejmy i wzbudza u mnie duze zaufanie .

jest zawsze bardzo uprzejmy i wzbudza u mnie duze zaufanie .

Dzięki Panu doktorowi mam zdrowego synka. Ciąża z cholestazą prowadzona w komfortowych warunkach przy asyście znakomitego specjalisty i człowieka godnego zaufania, który traktuje swój zawod z należytą powagą i starannością. Lekarz z powołania.

Zbyt duża liczba pacjentek powoduje że pan doktor nie prowadzi żadnej dokumentacji,nie zawsze jest uprzejmy czasami jest gorszy niż kobieta w ciąży

Polecam każdej kobiecie tego lekarza. Poszłam na wizytę kontrolną, pan dr przy okazji znalazł torbiel Nabotha, który został przez niego natychmiast usunięty w ramach tej jednej wizyty. Po 2 tygodniach przyszłam na wizytę kontrolną, za którą nie płaciłam już. Pan doktor jest bardzo kompetentny, wzbudza moje zaufanie. Atmosfera w gabinecie jest kameralna, nie czułam się nieswojo, jak u innych ginekologów kłodzkich.