Ginekolog Położnik Kościerzyna

Kościerzyna

Cudowny lekarz z powołaniem! Miły, uprzejmy, sympatyczny, zawsze uśmiechnięty i bardzo opiekuńczy. Badam się u doktora Szewczuka od nastolatki, teraz prowadził moją ciążę i odbierał poród, nie zamieniła bym go na żadnego innego. Bardzo bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Magda

Szpital Specjalistyczny

Kościerzyna

Wspaniałe podejście do pacjentki.Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy oraz jest bardzo miły.Myślałam,że pierwsza wizyta będzie koszmarem,ale na szczęście tak nie było .
Polecam!!!

Polecam!!!

Opinia dodana przez: Aga

Kościerzyna

Chodziłam do różnych lekarzy, nawet do tych co pracują w szpitalu... w pierwszej ciąży chodziłam do kogo innego oczywiście było ok ale wizyty co 3 tyg trwały 3min i koszt był 150zł - niektórzy się pewnie domyślają o kogo chodzi - nie będę wymieniać nazwisk... do dr Fornala trafiłam świadomie mimo tych wszystkich opinii. Dla mnie jest rzeczowy co jest najważniejsze, trafiłam do niego już z problemem i kompletem dokumentów z badań i od razu można powiedzieć że "wziął się do roboty" zaraz umówił mi termin w szpitalu na zabieg który odbył się bezproblemowo. Na oddziale (mimo że byłam u niego tylko 2 razy przed szpitalem) podczas obchodu poznał mnie i zapewnił że wszystko będzie ok oraz że nie mam się przejmować wszystko będzie ok - może są to banalne słowa a jednak podtrzymują na duchu ;) Po 4 tyg.miałam zgłosić się po wyniki ale zadzwonili do mnie że mam osobiście i pilnie zgłosić się po odbiór - niestety wyniki były złe. Podczas odbioru wyników sekretarka zadzwoniła do dr który przyszedł by ze mną porozmawiać (na wynikach było napisane:"wezwać pacjentkę - pilne!!!" jego pieczątka i podpis). Dr zabrał mnie do swojego gabinetu wyjaśnił wyniki i objaśnił dalszy plan leczenia. Ja jestem zadowolona z bycia jego pacjentką ponieważ ŻADEN PRYWATNY LEKARZ tak dobrze mnie nie potraktował. Najważniejsze jest to że o nic nie trzeba się dopytywać wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Ja gorąco polecam ;)

Opinia dodana przez: Zosia

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus"
ulica  Klasztorna 7
83-400 Kościerzyna

Dnia 6 marca 2017 r. odbyła się moja wizyta u doktora Golonko. Lekarz bardzo uprzejmy, zrobił mi szczegółowe badania, zadał wiele pytań dotyczących zdrowia. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana ginekologa innym pacjetkom. Pozdrawiam Dominika

Opinia dodana przez: Dominika

83-400 Kościerzyna

Dzięki doktorowi mogę dziś cieszyć się widokiem mojego synka:) ciąża była trudna, ale dzięki prowadzeniu przez doktora urodziłam w 38 tygodniu:) ślicznego chłopca. Pan doktor jest kompetentny, konkretny i ma specyficzne poczucie humoru. Mi żart doktora odpowiada jak najbardziej. Dobrze się z nim rozmawia, odpowiada na każde pytanie, czasem nawet głupie:) jak to bywa u pierworódek:) Podczas badania nie jest zbyt delikatny, ale nie jest tak źle:)

Szpital
A. Piechowskiego 36
83-400 Kościerzyna

Dr Moll to wspaniały czlowiek. Chodziłam do niego prywatnie i publicznie, nie odczułam żadnej różnicy, traktował mnie tak samo. W dzień porodu bardzo mi pomógł, chodził i sprawdzał jak się czuje, także po porodzie. Polecam tego lekarza wszystkim kobietom.

83-400 Kościerzyna

Czasami ciężko uwierzyć co niektórzy wypisują, albo to po prostu wpisy nieuczciwej konkurencji. Dla mnie ten lekarz to konkretny fachowiec. Urodziłam u pana doktora 3 dzieci w odstępach 5 i 7 lat i wszystkim mogę polecić jego profesjonalną opiekę.

Opinia dodana przez: Gracja

lekarz Romuald Kirstein

Seksuolog, Ginekolog położnik

Majkowskiego 2
83-400 Kościerzyna

Od początku prowadzi moją ciąże. Jest bardzo uprzejmy, rzeczowo podchodzi do problemu, badania wykonuje sumiennie. Doktor cierpliwie odpowiada na każde pytanie i szczegółowo tłumaczy wszelkie procedury. Zdecydowanie polecam.

Tetmajera 2a
Kościerzyna

Ciążę od samego początku prowadziła doktor Piątek. Nigdy mnie nie zawiodła, zawsze mogłam do niej zadzwonić gdy coś mnie niepokoilo. Była też przy mnie w szpitalu. Jeśli jeszcze kiedyś będę w ciąży to też dr Piątek będzie ja prowadzić. Szczerze polecam

Opinia dodana przez: Klaudyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia"
Skłodowskiej-Curie 7