Filtruj terminy

Ginekolog położnik, Ginekolog

powiatowy szpital
pck
38-700 Lesko

Miałam przyjemność poznać panią doktor
w sobotę. Przebywałam na urlopie w Polańczyku, dostałam silnego krwawienia. Pojechałam do szpitala do Leska. Pani doktor mną się odpowiednio zajęła. Świetne podejście do pacjenta, bardzo miła i uprzejma kobieta. Dodatkowo widać, że zna się na tym co robi. Przebadała mnie, wykonała usg. Nie musiałam długo czekać w ciągu niecałej godziny wyszłam ze szpitala. Polecam jak najbardziej :)
Opinia dodana przez: Marzena

Rynek 11
38-600 Lesko

Super lekarz, kompetentny, godny polecenia, dokładnie tlumaczący co dzieje się z pacjentem. Jestem mu dozgonnie wdzięczna za uratowanie życia mojego i mojej córeczki. Podczas porodu wynikły komplikacje, gdzie potrzeba było fachowej i szybkiej reakcji i na szczęście, dzięki Panu Doktorowi jesteśmy na świecie.
PANIE DOKTORZE - DZIEKUJEMY!
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Grażyna Komnata-Gajda

Ginekolog położnik, Lekarz medycyny pracy

Piłsudskiego 6
38-600 Lesko

Najlepszy ginekolog w całym Krakowie !!! Pani Doktor jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, bardzo kompetentna i rzeczowa, miła i sympatyczna, bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy, poświeca tyle czasu ile jest potrzeba, bez wzgledu na kolejke pod gabinetem.LEKARZ GODNY POLECENIA !!! Przyjmuje w Krakowie na ul. Bosaków 11, w gabinecie prywatnym FEMINA, ceny bardzo przystepne jak na Krakow.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Iwona Holcman

Ginekolog położnik, Ginekolog

powiatowy szpital
pck
38-700 Lesko

Pani Iwona Holcman . To świetny lekarz o dużej wiedzy. Miła ciepła i życzliwa. To Pani Iwona dała mi nadzieję na to ze jeszcze zostane mamą,pomimo poważnych problemów zdrowotnych. Bez zastanowienia zmieniam mojego dotychczasowego lekarza do którego chodziłam ponad 10 lat.Na Panią Holcman.Oby więcej takich lekarzy w Bieszczadach!
Opinia dodana przez: Maria

38-600 Lesko

Cham i prostak będąc w szpitalu musiałam wypisać sie na żądanie odmówił Mi wypisania recepty na antybiotyk który bylam.leczona ordynarny człowiek bez powołania do swojego zawodu co nie można powiedzieć o pozostałych lekarzach w lesku bardzo solidni specjaliści oprócz Pana Pudełko który już miał sprawę o chamskie potraktowanie pacjentki na sorze
Opinia dodana przez: Anka

Przychodnia Specjalistyczna