Filtruj terminy

Ginekolog położnik, Ginekolog

powiatowy szpital
pck
38-700 Lesko

Miałam przyjemność poznać panią doktor
w sobotę. Przebywałam na urlopie w Polańczyku, dostałam silnego krwawienia. Pojechałam do szpitala do Leska. Pani doktor mną się odpowiednio zajęła. Świetne podejście do pacjenta, bardzo miła i uprzejma kobieta. Dodatkowo widać, że zna się na tym co robi. Przebadała mnie, wykonała usg. Nie musiałam długo czekać w ciągu niecałej godziny wyszłam ze szpitala. Polecam jak najbardziej :)
Opinia dodana przez: Marzena

Rynek 11
38-600 Lesko

Super lekarz, kompetentny, godny polecenia, dokładnie tlumaczący co dzieje się z pacjentem. Jestem mu dozgonnie wdzięczna za uratowanie życia mojego i mojej córeczki. Podczas porodu wynikły komplikacje, gdzie potrzeba było fachowej i szybkiej reakcji i na szczęście, dzięki Panu Doktorowi jesteśmy na świecie.
PANIE DOKTORZE - DZIEKUJEMY!
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Grażyna Komnata-Gajda

Ginekolog położnik, Lekarz medycyny pracy

Piłsudskiego 6
38-600 Lesko

Najlepszy ginekolog w całym Krakowie !!! Pani Doktor jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, bardzo kompetentna i rzeczowa, miła i sympatyczna, bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy, poświeca tyle czasu ile jest potrzeba, bez wzgledu na kolejke pod gabinetem.LEKARZ GODNY POLECENIA !!! Przyjmuje w Krakowie na ul. Bosaków 11, w gabinecie prywatnym FEMINA, ceny bardzo przystepne jak na Krakow.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Iwona Holcman

Ginekolog położnik, Ginekolog

powiatowy szpital
pck
38-700 Lesko

Chodziłam do Pani doktor przez całą ciążę prywatnie , mimo bardzo poważnego wskazania do cesarskiego cięcia , Pani doktor aż do wzięcia mnie ma blok upierala się na naturalny poród, poród był bardzo ciężki A ja straciłam dużo krwi , po porodzie widziałam ją tylko raz mimo iż długo leżałam ma oddziale , zawdzięczam jej teraz bardzo duży ubytek w macicy po wykonanej operacji i to że mogę już nie ...

38-600 Lesko

Cham i prostak będąc w szpitalu musiałam wypisać sie na żądanie odmówił Mi wypisania recepty na antybiotyk który bylam.leczona ordynarny człowiek bez powołania do swojego zawodu co nie można powiedzieć o pozostałych lekarzach w lesku bardzo solidni specjaliści oprócz Pana Pudełko który już miał sprawę o chamskie potraktowanie pacjentki na sorze
Opinia dodana przez: Anka

Przychodnia Specjalistyczna