Lekarze Liszki

lek. med. Szymon Oleksik

Traumatolog, Ortopeda

LISZKI 469.
32-060 Liszki

Najlepszy lekarz z powołania. Bardzo dobre serdeczne podejście do pacjenta.Uprzejmy.Troskliwy.Po operacji dba o pacjenta.Bardzo dobry kontakt z rodzicami i dzieckiem.Jest godny zaufania.Moja córka była w bardzo dobrych rękach Pana Doktora Oleksika.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Lipiarz

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Brzoskwinia 197
32-084 Liszki

Najlepszy pediatra, do którego można mieć pełne zaufanie. Lekarz z powołania, lubiący dzieci i swoją pracę, empatyczna, cierpliwa, spokojna. Bardzo dokładne badanie i wywiad, konkretne i jasne zalecenia. Pani Doktor już nie pracuje w Anglii i jest dostępna przez cały miesiąc, dla nas rodziców to super. Ceny wizyt umiarkowane, a wręcz niewielkie zważywszy na to ile się dostaje w zamian.
Opinia dodana przez: Kasia
{'id': 10923, 'name': u'Liszki'} Psychoterapeuta
                                       mgr Wioletta Guz

mgr Wioletta Guz

Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii Wioletta Guz
Liszki 500
32-060 Liszki

Wspaniały specjalista. Bardzo polecam. Uprzejma z empatią podchodząca do pacjenta. Duża wiedza. Szczegółowo i zrozumiale omówiła mój przypadek poświęcając dużo czasu. Dziękuje!

lekarz Michał Kłosiński

Liszki 469
32-060 Liszki

Leczyłam u Pana doktora uraz barku. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej metody mogę rormalnie funkcjonować. Pan doktor jest empatyczny, nie lekceważył mnie. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Michał Bzowy

Lekarz rodzinny

32-060 Liszki

Moim zdaniem to jedyny lekarz w ośrodku, któremu się jeszcze chce... O reszcie lepiej nie będę się wypowiadać. Stara się znaleźć przyczynę problemu kierując na badania,krok po kroku w porównaniu do innych,pracujących tam jeszcze osób,które kierują pacjenta do psychologa bądź psychiatry...Póki co nie mogę napisać złego słowa.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Agata Gałka-Kunysz

Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej w Liszkach
Liszki 427
32-060 Liszki

Polecam Panią Doktor Agatę Gałkę! Jest moim lekarzem rodzinnym już od kilkunastu lat i każda diagnoza była trafiona. Bez problemu wystawia skierowania na badania jak potrzebuję (co u mojego poprzedniego lekarza rodzinnego był to duży problem), jest bardzo życzliwą i empatyczną osobą z indywidualnym podejściem do pacjenta oraz godnym zaufania Lekarzem. POLECAM!
Opinia dodana przez: Halszka

lekarz Urszula Jedynak-Wąsowicz

Alergolog, Pediatra

32-060 Liszki

Z pomocy Pani doktor korzystaliśmy wiele razy(2 dzieci alergików). Zanim trafiliśmy do najlepszego lekarza - Pani Jedynak-Wąsowicz "odwiedziliśmy" kilku innych specjalistów. Nigdzie nie spotkaliśmy się z tak rzetelnym podejściem do leczenia i z tak miłym lekarzem. W 100% polecamy.
Opinia dodana przez: Irek Klimas

lek. dent. Michał Romanowicz

Stomatologia Kryspinów
Kryspinów 35
32-060 Liszki

Bardzo dobry stomatolog, jako jedyny po 20 latach szarpań z innymi zauważył, że mam rozczep podniebienia, niewielki, ale powodujący ruszanie się jedynek, przez co szybko zaczęły się psuć, a kolejne plomby wypadały w ekspresowym tempie max 2 miesiące. Leczenie innych zębów również bez problemowe, samo borowanie czy bolesne nie wiem, bo bez znieczulenia nie wchodzę do gabinetu, za bardzo wymęczyli mnie wcześniejsi stomatolodzy przy tych jedynkach i mam straszny uraz! ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Andrzej Jarząbek

32-060 Liszki

Od 3,5 roku zastanawiał się jak tak kompetentny lekarz nie zauważył nie prawidłowości a dziecko urodziło się cudem pokrzywione,z nóżkami przy uszach. Pisze cudem ,bo na szczęście nóżki nie były zablokowane w biodrach na tzw.amen i urodziła się naturalnie. W gorszym przypadku można się domyślać jak mogło to się skończyć. Nadal jednak jej ulubiona pozycja sa nozki przy uszach a codziennością niepelnosprawnosc.
Opinia dodana przez: anna

lekarz Lech Kucharski