lekarz Michał Bzowy

Lekarz rodzinny

3,6

Bardzo dobry lekarz. Nigdy nie zostałem przez Niego potraktowany na "odczep się". Zawsze wysłucha i stara się znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie/leczenie. Stara się pomóc pacjentowi możliwie jak najlepiej.

Bardzo miły. Dzięki niemu nie męczę się już co miesiąc z chorobą zatok. Nie bagatelizuje objawów, widać zaangażowanie w leczenie pacjenta.

Uprzejmy, empatyczny, maksymalnie poświecający czas pacjentowi. Lekarz, u którego widać wrażliwość i szczere przejęcie stanem swoich pacjentów. Polecam z całego serca.

Bardzo dobry lekarz. Godny polecenia. Dobrze zajął się córka i nie zbagatelizował obkawów jak inny lekarz

Młody i niedoświadczony lekarz, pierwszy raz spotkałam się z sytuacją, w której lekarz kłamie pacjentce prosto w oczy. Prosiłam o skierowanie na badania cukru jako, że jestem w ciąży, a pan Michał wypisał mi nic nie wartą karteczkę, więc za badanie musiałam zaplacić. Takim postępowaniem na pewno nie ułatwi sobie Pan funduszy z NFZ :] nie polecam...