Ginekolog Położnik Maków Mazowiecki

Moniuszki 54
06-200 Maków Mazowiecki

Bardzo rzeczowy Pan doktr. Prowadzilam u Niego ciaze i raz jak nie moglam przyjsc na wizyte to bardzo sie o mnie zmartwil. nada jestem Jego pacjentka:) polecam

Opinia dodana przez: Marta

Grabowa 19
06-200 Maków Mazowiecki

Polecam wszystkim , bardzo dobry lekarz i specjalista. Dzięki pani Dr. urodziłam 5 dzieci , silnych i zdrowych . Teraz są już dorosłe .

Opinia dodana przez: Agata

lekarz Stanisław Korzyb

Ginekolog położnik, Ginekolog

Maków Mazowiecki

Bardzo szanuję Pana Dr pomógł mi już nie raz i wbrew czytanym opiniom i prywatnie i na kasę chorych nie uważam że to może zaważyc o diagnozie nie w tym przypadku. Szukam kontaktu z Panem doktorem i chciałabym się dowiedziec kiedy będzie w makowie .Dodam że bardzo mi zależy

Opinia dodana przez: Grażyna

gabinet prywatny
Maków Mazowiecki
06-200 Maków Mazowiecki

POLECAM!!!!!!!!!!!!byłam u Pana doktora pierwszy raz i naprawdę mnie zaskoczył swoją uprzejmością, wyjaśnił wszystko na temat mojej dolegliwości w sposób bardzo dokładny, poświęca dużo czasu. Widać, że zależy Mu na pacjentach i jest bardzo zaangażowany. Lekarza poleciła mi koleżanka, również zadowolona z wizyty.

Opinia dodana przez: MONIKA

Szpital im. Duńskiego Czerwonego Krzyża