Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Ginekolog Położnik Mońki

- 3 lekarzy
# 1

lekarz Łucja Chojnowska

USG ginekologiczne, USG

  (+2 więcej)
liczba opinii: 4

Gabinet

Mońki

Średnia ocen: 2,9/5

Witam dzis miałam okazje poznac Pani doktor jest to miła i przyjemna kobieta,takze polecam:)wszystko wytłumaczyła i powiedziała o co chodzi:)

Witam dzis miałam okazje poznac Pani doktor jest to miła i przyjemna kobieta,takze polecam:)wszystko wytłumaczyła i powiedziała o co chodzi:)

Opinia dodana przez: Anonim
# 2

SP ZOZ Mońki

Mońki

Średnia ocen: 2,5/5

Zdecydowanie wole tego lekarza od wszystkich innych, do których chodziłam w Ełku Pani śp. Komarzyniec widziałam na USG zamiast OGROMNEJ TORBIELI nieprzygotowanie do badania i pusty pęcherz , z kolei Pani Wojciechowska nie widziała złej cytologii i nic niepokojącego w ...

Zdecydowanie wole tego lekarza od wszystkich innych, do których chodziłam w Ełku Pani śp. Komarzyniec widziałam na USG zamiast OGROMNEJ TORBIELI nieprzygotowanie do badania i pusty pęcherz , z kolei Pani Wojciechowska nie widziała złej cytologii i nic niepokojącego w moim badaniu. Puki co z doktora Kuleszy jest zadowolona i to bardzo Przede wszystkim w pacjencie widzi człowieka i potrafi podejsc wytłumaczyc , bo od kogo młoda kobieta moze sie dowiedziec tyle o swoich dolegliwosciach,watpliwosciach jak nie od lekarza ale dla takiej jednej ,czy drugiej ,,lekarki" to ,ze cos nie wiemy jest wcale zenujace , bywaja wyniosle, spozniaja sie ponad godz , no wybaczcie alebycie lakrzem nie zwalnia z byciem kulturalnym a tym bardziej nie zwlania z szanowania pacjenta i jego czasu rowniez, bo to dzieki wlasnie pacjentom macie co robic!!!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
# 3

SP ZOZ Mońki

Mońki

Średnia ocen: 1,3/5

Powiem tak: przyczynił się do śmierci bliskiej mi osoby. Po przez swoją niekompetencję i kompletne ignorowanie powagi sytuacji. Wszystko co się działo ze stanem zdrowia tłumaczył, iż to normalne... Dziecko zdrowe, ale Matki nie ma! Zmarła miesiąc po porodzie w ...

Powiem tak: przyczynił się do śmierci bliskiej mi osoby. Po przez swoją niekompetencję i kompletne ignorowanie powagi sytuacji. Wszystko co się działo ze stanem zdrowia tłumaczył, iż to normalne... Dziecko zdrowe, ale Matki nie ma! Zmarła miesiąc po porodzie w wyniku zatoru wielonarządowego. Spowodowanego nie właściwym opatrzeniem miejsca po 'cesarce' gdy te zaczęło ropieć personel po prostu je wyciskał i odsyłał do domu, powtórzyło się to dwukrotnie! Gdy stan był krytyczny (na dzień przed śmiercią) personel nic sobie z tego nie robił podając ciągle mylną diagnozę bez podstawowych badań... Pragnę aby WSZYSCY ustrzegali się tego lekarza!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat