Filtruj terminy

Lekarze Ornontowice

lekarz Maria Zdzieblik-Waniczek

Zwycięstwa 77
43-178 Ornontowice

Niesamowicie empatyczny lekarz z ogromem wiedzy. Profesjonalne podejście do małego pacjenta. Bardzo dobrze i cierpliwie wytłumaczyła nam na czym polega chora. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Lucyna Krzyśków

ulica Jarzębinowa 21
44-176 Ornontowice

Nie korzystałem z pomocy Pani doktor ale mama korzysta mimo iż dopiero dwie wizyty ale schorzenie, które ma wreszcie jest leczone mama czuje się lepiej a Pani doktor dobrze ją diagnozuje..do tego komunikacja z pacjentem na duży plus. Dziękuję i polecam tą Panią DOKTOR
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Bolesław Babel

43-178 Ornontowice

Byłam u pana doktora pierwszy raz w placówce "Zdrowie" na Słodczyka. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty i oszołomiona ilością czasu mi poswieconego. Ilość badań bardzo duża, wszystko dokładnie wytłumaczone i omówione. Leczenie ustawione,wszystko zapisane na dodatkowej kartce.Podejście do pacjenta wg mnie świetne. Kompetencja przez duże K ! Polecam wszystkim potrzebującym dobrego okulisty.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maria Zdzieblik

Zwycięstwa 77
43-178 Ornontowice

Nie polecam! Kilkakrotnie Pani doktor wystawiła złą diagnoze i bagatelizuje objawy Już dziecka w jej ręce bym nie oddała

lekarz Piotr Loppe

Neurolog

Gminny Ośrodek Zdrowia
Klasztorna 1
43-178 Ornontowice

Leczenie u Dr Loppe zaczęłam w styczniu 2023r. Doktor prowadził mnie w szpitalu i kazał zgłosić się po wypisie w celu dalszego leczenia. Wrażenie sprawdził bardzo dobrego,miłego i konkretnego, z poważnym podejściem do pacjenta. Pierwsze wizyty były dość konkretne. Niestety z końcem roku wizyty trwały kilka minut z czego połowę czasu Pan doktor narzekał, że ma pacjentów ponadto i za "podatkowych " zapłacą mu po pół roku oraz że nie ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Joanna Florczyk

Otolaryngolog

43-178 Ornontowice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor z profesjonalnym podejściem. Przebadała mnie tak, jak żaden inny laryngolog. Wystarczyła jedna wizyta żeby postawić diagnozę i włączyć leczenie. Wszystko dokładnie analizuje i tłumaczy....normalnie, zrozumiale. Badanie zupełnie bezbolesne, szczegółowe, obrazowe. W końcu wiem, co się dzieje i zaczynam działać ;). Zdecydowanie polecam, a Pani Doktor- dziękuję i do zobaczenia.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Danuta Czekałowska-Cekańska

Orzeska 50
43-178 Ornontowice

A ja Panią Doktor POLECAM!!! Prowadziła moje obydwie ciąże.Zawsze chętnie służyła słowem,czasem i wsparciem. Dodam,że mój pierwszy poród do łatwych nie należał a Pani doktor do 3 nad ranem nad wszystkim czuwała. Jak dla mnie - Anioł!
Opinia dodana przez: Tosia

lekarz Krzysztof Tucholski

43-178 Ornontowice

Droga Dyrekcjo Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka! Ten człowiek nigdy, przenigdy nie powinien znaleźć się na takim stanowisku jak pediatra i mieć do czynienia z dziećmi ani jakimkolwiek chorym pacjentem. Zgłosiłam się na SOR z przelewającym się przez ręce dzieckiem (11miesiecy) z gorączką 39 stopni, z duszącym kaszlem. Ten człowiek, bo lekarzem go nie nazwę od drzwi zaczął na nas krzyczeć, po co przyjechaliśmy tu na SOR skoro jesteśmy z Czeladzi ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Agnieszka Sędkowska